Wpis z mikrobloga

boze następny co uważa że rozstrzeliwanie i katowanie ludzi oraz system cofający rozwój kraju o dekady to cudowny system..


@sEB-q: Nigdzie nie napisałem, że cudownym systemem dla mnie jest rozstrzeliwanie i katowanie ludzi oraz system cofający rozwój kraju o dekady. Wręcz przeciwnie, potępiam taki system i go nienawidzę, z tego powodu jestem przeciwnikiem kapitalizmu.
no faktycznie celowe głodzenie, populizmy typu każdy ma przecież wszystko tak naprawdę nie mając nic, wyzyk mydląc oczy dużą ilością pieniędzy, które są nic nie warte. faktycznie codzienność w euorpie usa części Ameryki południowej i części azji nie dotkniętej cudownym komuszym zlodziejstwem


@DiggerMeat: Jestem przeciwnikiem głodzenia, populizmów i wyzysku. Brzydzę się kapitalizmem.
@Wolollolollo: Chyba sobie kpisz. Jasne, za komuny zelektryfikowano kraj i zdecydowanie popchnięto naprzód system edukacji, ale twierdzenie, że to zasługa komunizmu to potwarz. Dokładnie te same procesy zachodziły na prawie całym świecie i w krajach kapitalistycznych przebiegały zdecydowanie sprawniej. To, że czerwonym udało się zrealizować niektóre cele, nie znaczy, że w wolnej Polsce tez by ich nie realizowano. To nie komunizm popchnął Polskę naprzód, a powojenny gospodarczy boom, bogate ziemie odzyskane