Gorące dyskusje ostatnie 12h

Moja córka właśnie ukończyła 1 klasę, i załapała się na darmowe półkolonie z miasta w jej szkole.
    Codziennie coś innego: a to wyjście na lokalne kompielisko, do kina, kręgielnia i pizza, kursy teneczne itd

I na kartce było napisane żeby, dziecku dać grosza na lody czy picie.

Nasza córka dostawała codziennie ok 25 zł.
    Ale były dzieci które nic nie miały, i nasz im coś kupywała jak tamte bardzo prosiły.

Jak mnie to wkurwia, rodzice dostają 500+ NA DZIECKO, a kurwa nie chcą dać dziecku pieniędzy na wyjście.
    Jebana patologia..

#bekazpisu #patologiazewsi #patologiazmiasta #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (100)

Poproś o nowy monitor w #pracbaza to nie dostaniesz jak dla normalnego białego człowieka jakiegoś 21" tylko cholerny telewizor Ci dadzą. Tak żebyś człowieku mógł tylko na tapetę pulpitu patrzeć zamiast za okno czy na nogi asystentki. Cholerny "młody, ambitny, kreatywny" dział IT.

#zalesie

odpowiedzi (60)

Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie stolicy Włoch. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem stamtąd wyjechać okazało się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem opuścić to miasto, prędzej czy później i tak tam wracałem. Siedzę tu już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże.

#heheszki #pasta

odpowiedzi (23)