Wpis z mikrobloga

  • 210
Ktoś kto średnio zna się na produkcjach filmowych postanowił wypuścić trochę prześmiewczy a trochę idiotyczny film. Obejrzałem z grymasem bólu na twarzy i od kilku lat nie widziałem tak złego filmu.

Na wstępie tylko dodam za wynagrodzenie 2 głównych aktorów stanowiło 73% budżetu filmu.

Mocno ironiczny, zakrawający o absurd i nawet nie wiem co więcej można o nim powiedzieć. Irytująca aktorka, nierealne zachowanie. No ale to przecież nie pierwszy film Lawrence w którym nie pokazała nic szczególnego.

#filmy #kino
Mintaa - Ktoś kto średnio zna się na produkcjach filmowych postanowił wypuścić trochę...

źródło: comment_1642402508hhhfNZCtMI5O68kvjC6g1M.jpg

Pobierz
  • 112
via Wykop Mobilny (Android)
  • 428
@Mintaa: to prawda co piszesz ale Lawrence zagrała tak jak powinna, #!$%@? i irytowała. Leo również dawał coś niepokojącego że ciężko się patrzyło i myślę że był taki zabieg.
Zasadniczo cały film jest taki. To film który pokazuje świat jeden do jednego. Bez humoru bez szydery , tak jest. To smutny film. I dlatego też tak wielu osoba się nie podoba ale tak wiele osób go widziało. Bo tak jak obecny
@Mintaa: pomijając już grę aktorską to był to jeden z najgorszych filmów z Dicaprio w roli głównej. Nie wiem co chłopa podkusiło, żeby grać w tej cieniźnie, chyba tylko obsada i dobra kasa, bo film który miał był w zamyśle głęboki i dający do myślenia, a czasem prześmiewczy czy ironiczny, w istocie okazał się po prostu słaby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@SlenderCzester: film wbrew pozorom jest bardzo głęboki ale jak kolega wyżej napisał musi dojżeć. Na moje film dostaje 9/10 za pokazanie świata w stosunku 1 do 1. Idiokracja była śmiesz, a potem zdano sobie sprawę że już nie długo może tak być. Z tym filmem ta różnica że już tak jest. Odbij sobie fabułę filmu do covida. Nie umieszczając anty z pro szczepy po którejś stronie tylko porównaj jak ludzie idą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mintaa: darcie ryja wynika z tego że mówisz o zero-jedynkowym, obserwowalnym I oczywistym fakcie a każdy ma to w dupie ho nikogo faktu już nie obchodzą. Tylko to nie jest covid czy zaraza w relalna kompletna katastrofa. Każdy by krzyczał w jej sytuacji