Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (15)

 • avatar

  Cześć mirasy. Dzisiejszy dzień jak każdy w tygodniu pojechałem do pracy. Jadąc po 8 na spotkanie miałem wypadek. Gość mi zajechał drogę i zepchnal na torowisko. Barierka odgradzająca przystanek przebiła się do auta i wbiła mi w nogę. Na szczęście mam czucie w palcach, nie urwało mi nogi i nie przecięło tetnicy
  Bo byśmy już nie mirkowali.. Kość udowa i kolano rozstrzaskane. Nikt nie wie jak to bedzie. Piszę bo leżę tu teraz na oddziale po pierwszej operacji. Napewno będzie druga a czy na 2 się skończy zależy od tego jak będzie się goiło. Nogę mam na Rusztowaniu i czekam póki co.
  Może ktoś z Was miał podobny uraz i się dobrze zakończyło?

  #szital #torun #pracbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Pamiętacie jak pomogliście mi wygrać konkurs na Instagramie? Link do wpisu
  Dostałem już nagrodę i jestem nią pozytywnie zaskoczony! Nie spodziewałem się że będzie to aż tak spora nagroda, bo wysłali mi narzędzia o wartości ok. 2500zł! (。◕‿‿◕。) Jestem w szoku! Bo z głupiego zdjęcia i spontanicznej akcji mam super narzędzia, które mi się bardzo przydadzą w pracy! Kolejny raz, bardzo dziękuję wszystkim!

  pokaż spoiler Dla tych co chcą wiedzieć dokładnie co dostałem, to podaję kody produktów: 45257, 44318, 41979, 43895 i bluza z logiem Wihy. Na stronie www.wiha.com można wpisać w wyszukiwarkę kod i wyświetli produkt. Ktoś się może zastanawiać dlaczego to takie drogie rzeczy. Ponieważ to są narzędzia wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe.


  W związku z tym że zwycięzca poprzedniego #rozdajo (@Pababloo) nic się nie odzywa. To obiecaną płatność blikiem do 50 zł, wylosuję spośród osób które w komentarzu pod tym wpisem, wstawią zdjęcie swojej walizki narzędziowej (otwartej, pokaż co tam masz). Będzie wtedy pewność że nagrodę otrzyma jakiś aktywny użytkownik. Jeśli @Pababloo odezwie się do wakacji to też otrzyma swoją nagrodę. Jeszcze raz, wielkie dzięki!

  #rozdajo #narzedzia
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)