Wpis z mikrobloga

Z kumplem zrywa dziewczyna po wielu wspolnych latach. On oczywsicie załamany- ona zero śladu przejęcia. Dawała sygnały które ja odbierałem jako #bolecnaboku no ale pytajac o to kumpla odpowiedział ze skoro z nim nie było już seksów przez dłuższy czas to znaczy ze nie ma ochoty a kto by chciał taką kobitę która unika zbliżeń.
Mysle jak mu to wytłumaczyć delikatnie bez naduzycia blackpill ideology.

A żeby p0lkowatosci było wystarczajaco duzo to padaja klasyczne teksty:
- nie jestem szczesliwa
- jestes dla mnie za dobry a ja na to nie zasługuję
- moze jeszcze kiedys do siebie wrocimy
- potrzebuję czasu

#tinder #p0lka #zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #milosc #kobieta #niebieskiepaski
Pobierz vauecki - Z kumplem zrywa dziewczyna po wielu wspolnych latach. On oczywsicie załaman...
źródło: comment_1642416573ob5TL8pcgygxxKKIyA2BV3.jpg
  • 19
@vauecki: jeśli serio tak jest, to sory, nie znam Twojego ziomeczka ale gardzę, jak stąd do Tokio. Przez takich typów różowe mogą robić, co chcą, bo nie tyle łykają wszystko, co im laska wymyśli, co nawet sami je usprawiedliwiają. Śmieszne i tragiczne jednocześnie.
no proste- chłop mysli ze laska nie ma parcia a ona pi3rdoli sie na boku jak młoda wydra i przezywa prawdopodobnie najlepsze seksy ever xD


@vauecki: dokładnie tak jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i taka uwaga to facetów, jeśli Twoja kobieta nie uprawia z Tobą seksu, to nie oznacza, że wcale nie uprawia seksu