Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie Odyn z tej strony.
Dziś znów noc w nowym dziadku, trochę #!$%@? z kibla ale przynajmniej nikt do okna nie zagląda.
Nie wiem czy jest dzień czy noc bo nie mam okna ani przegrody do kabiny.
Jemy ogórki od Kamili i Krystiana.
Potem zjem sushi z biedry i idziemy szukać monet na plaży.
Zjemy jeszcze pizze z boczkiem OJEEEZUUU JAKIE TO DOBRE.
Gołomb na miejscu więc krojąc pomidory zobaczymy co słychać u Golden Mańka.
Zostawcie pierdółki pozdro
♫♫ tu tu ry tu tu tu tu tu tu hey! tu tu ry tu tu tu tu tu tu hey! ♫♫

#odyn #heheszki #podrozujzwykopem #kamper
JanParowka - Witam serdecznie Odyn z tej strony.
Dziś znów noc w nowym dziadku, troc...

źródło: comment_16424218586dbwmcmPZv4wDE95N8r3kp.jpg

Pobierz
  • 27
@JanParowka: ostatnio zabłądziłem na jutubie i znalazłem kilka tych kanałów poszukiwaczy-detektorystów. W sumie spoko zajawka, odyn troche beka ale prosty chłop niech sobie żyje. Największy cringe miałem jednak przy typie co ma kanał Odkrywca Goblin.
Z tego co widziałem to typ taki troche odyn wannabe, zwolnił się z pracy na magazynie w anglii i prowadzi teraz symulator bezdomnego gdzie chodzi po parkingach szukając hajsu w wózkach sklepowych, śmietnikach czy odkurzaczach na
zawszespoko - @JanParowka: ostatnio zabłądziłem na jutubie i znalazłem kilka tych kan...
@zawszespoko to chyba jednak nie bardzo śledzisz kanał. Goblin odłożył kasę z pracy, wynajmuje mieszkanie z dziewczyną i pracuje w weekendy, więc hajs spoza YouTube ma. To zbieranie kasy, to roczne wyzwanie i chociaż śledzę to w kratkę, to w miesiąc zgarnął fanty z ulicy za kilka tysięcy złotych. A kamper, podobnie jak u Karola (też taki ziomek goblina i Odyna z UK), ma być zwyczajnie do dłuższych wyjazdów z dziewczyną i
@M4711v2:
Ciiiiiiiichoooo, nie wiem czy wiesz, ale "guwniarzu" piszemy przez ó. Milo, ze tacy jak Ty nie spia i pilnuja porządku, ale moze chociaz podstawy pisowni bys opanował...
Ehhh ten Czarmek i nauka zdalna....
typ znany z łapania depresji raz w tygodniu i prób samobójczych w przeszłości, postanawia zamieszkać w vanie bez okien, to się musi udać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kucyk:

No i jeszcze z grodzia ktorej nie usunie, to chyba poczatek konca kanalu albo szybko to sprzeda.

Ten nowy Dziad to pomysl tak poroniony ze szok. Odyn jest jak jaszczurka, aktywuje sie na cieplo i slonce, najgorsze co moze
@DryfWiatrowZachodnich druga sprawa ściana grodziowa w Ducato jest przykręcana więc można ją w każdej chwili wyrzucić legalnie. Gdy auto jest zarejestrowane jako ciężarówka to ściana grodziowa musi zostać, ale raczej ma zarejestrowane normalnie do 3,5T.
@M4711v2:
Fantastycznie "znafco" to teraz odsylam do pojęć:
-auto osobowe,
-auto ciężarowe
-koszta
-zyski
-akcyza
-vat
To niech wytnie te sciane... jak sie nie ma o czyms pojecia, to lepiej sie nie wypowiadac...