Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wzrost
#przegryw
#blackpill

30latek here - 163cm wzrostu. Jak sądzicie dlaczego nie miałem dziewczyny?

Słaby charakter?
Za mało nad nim pracowałem?
Zbyt mało przebojowy?
A może niski?

Stawiam na odpowiedź nr4, a wy?

Wiecie co mi znajomi doradzili? Abym zapisał się do psychologa lub na terapię bo przez kompleksy nie mam dziewczyny.

Zastanówmy się. Czy to ja mam problem ze swoim wzrostem, czy dziewczyny?

Na tinderze panny pytały o wzrost, bo odpisaniu że 163cm, usuwały parę.
w realu słyszałem nie raz teksty, że jestem malutki, że niski, że nie w typie

Kobiety z moim wzrostem mają problem, nie ja, bo to one mnie przez niego odrzucają. Czyli to one powinny iść na terapię i powiedzieć, że pusto i próżno oceniają niskich mężczyzn, traktują jak gorszych

kompleksy nie biorą się z porównań, a z braku akceptacji otoczenia. Myślicie, że gdyby mnie dziewczyny lubiły i widziały we mnie atrakcyjnego faceta miałbym kompleksy? Czy raczej z powodu licznych koszy, wyśmiania, żartów, powstały u mnie kompleksy?

Na logikę co zmieni w moim przypadku zapisanie się do specjalisty? Gdy będzie to wysoki facet na pewno nie chciałby być na moim miejscu i mieć 163 cm wzrostu.
Skoro by nie chciał to znaczy, że problem istnieje obiektywnie, a nie że sobie wymyślam. Gdy terapeutą okaże się kobieta, z pewnością nie chciałaby umówić się z tak niskim facetem. Więc to są żarty wielkie, by kobieta chociaż sama nie widziałaby we mnie atrakcyjnego mężczyzny wmawiałaby mi, że wzrost się nie liczy.
Zresztą co mi zapewni taka wizyta? Problemem jest reakcja otoczenia zwłaszcza kobiet na mój wzrost. kontakt ze specjalistą niczego nie zmieni. Nadal będę niski i odrzucany z powodu wzrostu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e562c9f7bdff000a92823b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 56
@RAMBOnaBOSO 163 to naprawde duży problem. Nie dobijaj chłopaka. Tutaj nie wiele można zdziałać. Z takim wzrostem nie jest się traktowanym poważnie przez kobiety. Ja bym sobie odpuścił, jakieś inne zainteresowania, może przy okazji jakaś się trafi. Na pewno nie przez aplikację bo tam mają za duży dostęp do chadów. Ja rok działałem na Tinderze i spasowałem. Całkowicie dałem się pochłonąć siłowni i grą. Nie umawiając się, nie mając styczności z kobietami
@AnonimoweMirkoWyznania: weź kurna nie marudź , ogranij się a zamiast tu skamlać , masz tu przykład > idź pracować nad sobą!
Danny DeVito - Ma 147 cm wzrostu
od 1982 roku jest mężem aktorki Rhei Perlman, znanej z serialu 'Taxi' i sitcomu 'Cheers', z którą ma trójkę dzieci.
W latach 70. zrobili razem dwa filmy krótkometrażowe, które DeVito wyreżyserował: The Sound Sleeper (1973) i Minestrone (1975).

[1].
ZazdrosnaOrka: Psycholog ci rzuci puste hasła, których się wyuczył na pamięć a potem wystawi paragon na 200zł..

@RAMBOnaBOSO

@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś prawdziwym przegrywem, skoro w czasach bez tik toka, FB, insta, twittera nie potrafiłeś wyrwać dziewczyny, więc pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie, a nie do wzrostu ;P


Była już Fotka, Nasza-Klasa, raczkujący w Polsce FB, Sympatia, niedługo potem Badoo. Sam mam 32 lata i 181 a nawet się