Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Jergen: Z drugiej strony ludzie też popadają w trollową paranoję. Część trolli to pewnie najzwyklejsze śmieszki kręcące gównoburzę dla samej imby. Co więcej ja popieram Ukrainę, a byłem wyzywany od płatnych trolli, bo napisałem coś co komuś się nie spodobało. Teraz każdy jest trollem kto się z kimś nie zgadza w jakiejś kwestii xD Oczywiście nie mówię, że nie ma tu żadnych ruskich trolli ale jest też duża paranoja i doszukiwanie
@Jergen: Wybarwione myślicie że ruskie są tak bezdennie głupie że kazali trollom z dnia na dziej hejcić Ukrainę bo wojna idzie? Nagle sobie przypomnieli, więc propaganda 68000% ?? To wyglada strasznie niewiarygodnie, a ruskie tyle o ile wszystko inne mieli gowniane, to wywiad mieli porządny. A to to jakaś totalna amatorszczyzna
@El_Trufel @Trybun_Plebejski
@yoda_master
@kalosz_zaglady @Czekoladowymisio

Też do tego tak podchodziłem. Ze wykopu widziały wszędzie trolle, ale z drugiej strony... wchodzę na Mikro codziennie, jakieś śmieszki, memy, Pato, meczyki i inne contenty. Wchodzę wczoraj i pierwsze co widzę to wyśmiewana flaga Ukrainy czy sugerowanie aneksji zachodniej części Ukrainy i sporo komentarzy w tym temacie. Dziwne. Kilka tygodni ciszy i nagle pok mikro zawalony hejtem na Ukrainę.
Ktoś to musiał zapoczątkować. Być może racja,