Wpis z mikrobloga

@fristajl: Co do artykułu, to to przecież oczywiste, że portalom zależy na największej liczbie wyświetleń, a że temat był nowością i każdego interesował, to pojawiały się artykuły jak ten. To były początki epidemii, było sporo niewiadomych, a Ty się mądrzysz, jakbyś wiedział wtedy więcej niż cała reszta.
@choochoomotherfucker: No ale co ja poradzę, że ludzie łykali propagande strachu i siedzieli w domach 2 tygodnie, a ja sobie w tym czasie byłem np. w pustym sopocie(Wygląda na prawdę pięknie bez ludzi). Kto się choć trochę zainteresował tematem wiedział, że ten wirus nie jest taki groźny jak mówią politycy i media i miał w dupie te obostrzenia, a ty się rzucasz, bo doszło do Ciebie, że zostałaś zmanipulowana. ¯\_(ツ)_/¯
a ty się rzucasz, bo doszło do Ciebie, że zostałaś zmanipulowana


@fristajl: xD Teraz z tą wiedzą to już sobie każdy sam może ocenić, czy jest groźny, czy nie, ale na początku nikt nie wiedział, jak to się rozwinie i jakie mogą być chociażby konsekwencje przechorowania, zresztą kolega wyżej Cię wyjaśnił.

Kto się choć trochę zainteresował tematem wiedział, że ten wirus nie jest taki groźny


Jakie były Twoje źródła informacji wtedy?
@choochoomotherfucker: Ale ja ci przecież mówię, że kto się zainteresował tematem to wiedział. Kolega wyżej też siedział w domu 2 tygodnie i dezynfekował zakupy sklepowe - raz dał się zmanipulować to i drugi raz też da się zmanipulować. Jego zdanie nie ma znaczenia. A co do źródeł to np. znajomi mieszkający we Włoszech.
@fristajl Do ciebie. Twierdzisz że wiedziałeś więcej od naukowców i ludzi bezpośrednio pracujących nad tematem mimo że nikt nic nie wiedział na początku 2020 bo sobie poczytałeś? Typie ty #!$%@? w ogóle nie czytasz tego co sam piszesz XD. Idź #!$%@?.
@ciastko_do_kawy: Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? xD Gdzie stwierdziłem, że wiedziałem więcej od naukowców? Albo, że wymagałem od nich pełnej dokumentacji wirusa? Przyznaj się, ile w domu siedziałeś, bo bałeś się covida? Strzelam, że co najmniej miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)