Wpis z mikrobloga

Rack pull 21cm - 380kg ale tym razem w stroju :)

Zrobiłem sobie prezent na "gwiazdkę", czyli strój do ciągów :) Bo to też jedna z rzeczy którą chciałem sobie sprawdzić póki jestem jeszcze naturalem, zanim wejdę na bombę.

Póki co zrobiłem w nim kilka treningów, i jeszcze jest zbyt "sztywny" żeby móc w nim robić ciągi z podłogi, musi się wyrobić,rozciągnąć więc robię rack/block pulle w nim :)
Dzisiaj akurat rack pull z sztangą na wysokości góry piszczela, zdecydowanie pod kolanem. Poszło względnie łatwo te 380kg, ale samo ciśnienie, napięcie które towarzyszy dźwiganiu w sprzęcie mnie po prostu wykończyło i wiedziałem że już na następną serie nie ma "gazu".
W planie jeszcze były ciężkie shrugsy których nigdy nie robiłem właściwie... no i doszedłem do 360kg x 8, to myślałem że mi barki wyrwie lol.

W każdym razie świetnie się dzisiaj bawiłem :) Im więcej kilogramów na sztandze tym większa zabawa po prostu.

Jeśli chodzi o lower body i ciągi, próbuję nowego podejścia, chce w końcu ogarnąć ten kulejący lockout. Więc teraz ekstremalnie się na tym lockoucie chce skupić i zobaczyć co z tego wyjdzie za jakiś czas.

Także z wyciskaniem jest lepiej to znaczy, już myślę okres przejściowy do wyciskania szeroko mam za sobą, i za jakiś tydzień myślę zacznę już normalnie trenować wyciskanie stosując szeroki chwyt, i zobaczymy co z tego wyjdzie i czy zostanę przy tym maksymalnie szerokim chwycie.

Dzisiejszy trening
Rack pull 21cm - 380kg x 1
Shrugs - 360kg 3x8
Reverse hypers 200kg 6x12
Band AB - 3x12

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Rack pull 21cm - 380kg ale tym razem w stroju :)

Zrobiłem sobie prez...
  • 25
kiedy wjazd na bombę? Kiedyś czytałem że masa czasu musi minąć bo chcesz wycisnąć max naturalnie


@Insane_Mike: Sprawa wygląda tak że ja teraz ciągle coś zmieniam, sprawdzam różne podejścia, różne techniki bojów, a do tego bomba mi zupełnie nie jest potrzebna.
Ale przyjdzie taki moment, gdzie już będe miał opanowaną zadowalającą mnie technikę bojów, będę tez wiedział jak ma dokładnie wyglądać mój trening, i będę mógł po prostu skupić się na
Power jak ja pie*dole. A czy w przyszłości startując rozważasz tylko RAW czy sprzęt też? Pozdro byku i ładuj te tonę.


@DopeLifter: Ja Ci powiem szczerze, ja lubię #!$%@?ć ciężarki :D Nie wykluczam nic :) Podoba mi się RAW, ale też wyciskanie w sprzęcie czy ciąg strongman (strój + paski).
Ja bym Cię widział właśnie w sprzęcie, najlepiej na zawodach z chłopakami z Westside #!$%@?ącymi się po gębie przed podejściem xD rozmiarami to byś ani trochę nie odstawał :D


@DopeLifter: Full sprzęt odpada, między innymi dlatego że nie ma z kim trenować :P A w sprzęcie bez dużej ekipy nie ma szans.