Wpis z mikrobloga

To już rok jak stoi. Obyło się bez większych problemów, raz zmieniałem aranżacje. W niedalekiej przyszłości chciałbym zrobić coś większego (obecnie 50l) 200l?. Strasznie podoba mi się #aquascaping ale za cholerę nie wiem jak się za to zabrać i z jakich źródeł korzystać. Możecie podesłać jakieś blogi, poradniki od czego zacząć? Wydaje mi się, ze podstawy prowadzenia zbiornika ogarnąłem w stopniu zadowalającym, no ale marzy mi się coś większego pełnego róznokolorowych roślin z jednym/dwoma gatunkami ryb w środku (nie liczę ekipy sprzątającej ;)) #akwarystyka #akwarium #pokazakwarium
Pobierz qhv_ - To już rok jak stoi. Obyło się bez większych problemów, raz zmieniałem aranżac...
źródło: comment_1642532955WtDzJOMHFxY2LZioiHUPRn.jpg
  • 8
@Gozdziu: Przecież nie pytam co jest ładne :P @Taurus85: Tak, wiem ze jest tego mnóstwo ale jednak szukam totalnych podstaw, czego dokładnie używać do klejenia roślin do kamieni, jak przygotować korzenie etc. Widziałem już sporo różnych filmów jednak ta forma do mnie nie przemawia i miałem nadzieje na polecenie jakiegoś bloga czytanego, coś typu kompendium wiedzy zamieszczone w jednym miejscu typu blog. @Jofiel: Dioramy bardzo mi się podobają, myśle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qhv_: blogi jeszcze żyją? Fora i blogi dawno umarły. Na tych kanałach są odpowiedzi na Twoje pytania, wystarczy poszukać filmów o zakładaniu zbiorników, a i w innych jest mnóstwo przydatnej wiedzy, tego jest za dużo aby zmieścić to s jednej wypowiedzi czy filmie czy artykule. Do klejenia używa się zwykłego super glue, można kupić gęstszy żeby było wygodniej. O korzeniach ostatnio nagram filmik Tyrril, takich z lasu, a te ze sklepu