Wpis z mikrobloga

@FunkyMonkey: Można to tak samo przypisać pod poparcie polityczne. Zauważ, że beton polityczny tak samo jak beton konsolowy się nie zmieni - oni mają swój świat i swojego boga i żeby nie wiem co się stało, ich podejście nigdy się nie zmieni.
@Jubei: Ghost of Tsushima to open world, God Of War w pewnym sensie także. Tyle że OP miał na myśli że nie rozumie w jaki sposób można dalej bronić Sony. Ja tam nie muszę bronić ja gram w ich gry i mi się podobają. Moze zagram niedlugo w Halo ale zamierzam je kupic i tak na wlasność a nie byc uzależnionym od gamepassa.
@Janusz_z_Rivii: Przecież dokładnie tak będzie xD Już Microsoft potwierdził na Twitterze ze wszystkie nowe tytuły trafia to Game Passa, bo to zwyczajnie od teraz są ich gry. Call of duty będzie za 4zl a na ps5 319 tak to wyglada.
@Rafaello91: Uncharted, TLOU to są tematy zamknięte. W GOW'a i Uncharted to zreszta na PC już można grać tak wyglądają te "ekskluzywne" tytuły dla których kupowałem Playstation. Ludzie kupią konsole
@Rafaello91: uzależnionym? I tu kolejne nieporozumienie - to bardzo wygodny dodatek, który nawet w pełnej cenie jest śmiesznym kosztem dla dorosłej, pracującej osoby. Nie masz tak czasem, że byś w coś pograł ale sam nie wiesz na co masz ochotę? Wczoraj wieczorem zrobiłem sobie sesyjkę z indykami dodanymi do Golda i GP ostatnio. Żadnej z tych gier bym zapewne nie kupił za pełną cenę, a bawiłem się całkiem nieźle.

I tak,
@Janusz_z_Rivii: Xboxa mam od kilku lat i tak się złożyło, że jakieś 70% gier które kupiłem były lub są dostępne w GamePass'ie. xD Z resztą daleko nie trzeba szukać - jedna z najwyżej ocenianych "next-genowych" gierek, czyli Forza jest dostępna od premiery w abonamencie. xD
@PancakeV: Serio? Na to liczysz? Nowy tytuł, reklama w telewizji 320 zł ps5 i za 4 zł w gejpasie? XD ja wiem ze to brzmi kusząco ale dalej się zaatanawiam co takiego Microsoft ma z tego sprzedając dostęp do tylu gier za 1€ miesięcznie. Przecież to bez sensu sprzedawać za darmo nowe tytuły
@FunkyMonkey: No dobra:) ja jakos tego nie widzę. Przecież to logiczne że niebiescy żeby nie płacić 320 zł za jeden tytuł kupią specjalnie xboxa żeby ogrywać tytuły za darmo. Tak widzisz przyszłość gier? Wszyscy szczęśliwi grający sobie razem za 4 zeta miesięcznie w najnowsze tytuły? XD bo dla mnie to brzmi jak utopia