Wpis z mikrobloga

Meze 99 Classics to jednak nadsłuchawki. Przesiadka na nie po 9 latach z ATH-M50x powoduje natychmiastowego banana na twarzy, nawet gdy przesł#!$%@?ę raz jeszcze wykatowane już kawałki EDM. Głęboki i wyrazisty dźwięk jest wręcz idealnie wspierany przez lekko podsycony bass. Chyba najlepszy zakup roku mam już za sobą.
♬♫♪◖(●◡●)◗♪♫♬

Porównywałem je też do Ultrasone Pro 900i, ale te jednak mają tak przesycony bass, że aż trzęsie się szyja i nie sposób skupić się na reszcie instrumentów.

#sluchawki #audiofile #meze #ath #ultrasone #edm #dubstep #bass
Pyxelr - Meze 99 Classics to jednak nadsłuchawki. Przesiadka na nie po 9 latach z ATH...

źródło: comment_16425465135Eq8AHOZo2WxS8ISKblhRN.jpg

Pobierz
  • 20
@Megawonsz_dziewienc: Drewno orzechowe. Tutaj jeszcze kilka słów od samego producenta:

It is worth mentioning that all the wood that we use n our headphones is strictly harvested from sources with certificate of origin. That is, mature trees that have reached the end of their life cycle.
@niepowtarzalny-dwa: @L3gion: Jeśli krytykujecie bass w Meze, to nawet nie próbujcie zakładać Ultrasone Pro 900i ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla mnie bass w Meze jest wręcz idealny pod EDM, a do tej pory porównałem je do wspomnianych już Ultrasone oraz Beyerdynamic 700 Pro X, i modele te brzmiały zbyt neutralnie jak na mój specyficzny gust. Nie zakładam, że nie ma lepszych słuchawek pod EDM, ale
@wacinski: Pierwsze słyszę o dariacore, ale brzmi dla mnie jak moje lubiane jersey club / nxc, czy nightcore. Dariacore to dla mnie już trochę za dużo, ale może się przekonam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niepowtarzalny-dwa Kupowałem Meze 99, jak tylko była ich premiera z 5 lat temu. Od razu rozkleiły się nausznice, ale po zgłoszeniu otrzymałem nowe. Hype był nakręcony, więc spodziewałem się dużo jeśli chodzi o dźwięk. One tylko oryginalnie i dość ekskluzywnie wyglądają, bo dźwięk to w sumie głównie bas, który strasznie łupie midbasem. Brakuje im detali, powietrza, a podobnie grające tj. basowe słuchawki można mieć spoooro taniej. Strasznie się zawiodłem, sprzedawałem po kilku
@fexxer: a mi się tak średnio podobają z wyglądu, choć wykonane bardzo dobrze. Przeszkadzały mi te odstające satelity, ale myślałem, że przeboleje, bo brzmienie było zachwalane. I się zawiodłem, bo miałem niepodobające mi się z wyglądu, kiepsko brzmiące słuchawki za prawie 1500zł XD