Wpis z mikrobloga

21.12 miałam szczepienie, 3 dawkę. 02.01 rozpoczeła się u mnie infekcja hemoroidów, która trwa już 17 dni. To bardzo ostry atak. Mam to pierwszy raz w życiu, a mam 37 lat. Nie moge siedziec ani chodzić. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że 14.01 doszła do tego infekcja gardła, bardzo silny ból przypominający anginę. Dziś zaś 19.01 doszedł do tego zawroty głowy i skrajnie silny ból głowy: ibuprofen z paracetamolem na przemian co 3 godziny. Dodatkowo, jestem na diecie IF- posty okresowe. Codziennie od 16 do 20 godzin poszcze. Co jakiś czas robię post 30h żeby wejść w autofagię i oczyścić organizm. Zwykle przebiega to bezproblemowo, ale nie po szczepieniu. Zazwyczaj po wejściu w stan autofagii czuje się dobrze i nie czuje głodu, żadnego dyskomfortu. Szczepienie było 21.12, a post 37 godzin rozpoczęłam 27.12. Po przekroszeniu 24 godzin postu zaczełam wymiotować choć nie miałam czym, głowa bolała tak że błagałam o śmierć. Pierwszy raz w taki sposób organizm się oczyszczał. Pytanie brzmi: co do #!$%@? znajduje się w tych szczepionkach? #!$%@?. To jest ludobójstwo. Ja #!$%@?. Jestem zdrową osobą, o prawidłowej wadze, zdrowo jem i systematycznie osiągam autofagie. Tzn byłam zdrowa dopóki się #!$%@? nie zaszczepiłam. #!$%@? szury szczepionkowcy i ich teorie spiskowe że szczepienie uratuje świat. #szczepienie #koronawirus #powiklania #hemoroidy
  • 41
Z jednoczesnym stanem zapalnym początku i końca układu pokarmowego, nie wiedzieć czemu, skojarzyła mi się fantastyczna opowieść z pewnego interesującego filmu o nieszczęśliwych pisarzach, narkomanach oraz pederastach.

Kto wie jakie jeszcze nieznane efekty uboczne mogą spowodować te szczepionki?
Zdoomwars - Z jednoczesnym stanem zapalnym początku i końca układu pokarmowego, nie w...