Wpis z mikrobloga

@RitmoXL: stawiam, że nowego nie dadzą na premierę, ale liczę na #d2r soon. Jakby tak na start ladder dali...
e: tu widzę, że jednak nie ma co liczyć, że w tym roku :(

The Game Pass library will eventually include Activision Blizzard's games, Microsoft confirmed, but likely not until 2023, when the deal is expected to be complete.
@RitmoXL: Tak szczerze dla mnie to w sumie to niewiele zmienia. COD już jest tak przetyrany przez Activision, że te nowe wersje to jedynie odświeżenie poprzednich części + nowe mapy. A na niektórych mapach nawet konsola nie może utrzymać 60 fps. Z całego tego kupna Activision Blizzard mnie osobiście zainteresuje jedynie overwatch 2. Kupno Bethesdy było dla mnie większym game changerem.
@RitmoXL: nie wykluczam, ale szczerze nie sądzę.
Activision ma całkiem pokaźną bibliotekę gier na telefony i to może być dla Microsoft dużo istotniejsze niż exclusivy czy podwyższanie abonamentu. Pomyśl ilu Ryanów i Romanów dostanie zezwolenie od żony na zakup GPU jeśli ona przy okazji dostanie darmowe kryształki czy inne zasoby na wirtualnej farmie ;).
Obecnie MS chwali się, że ma 25 mln subskrypcji, taki Netflix w samym USA i Kanadzie ma
@RitmoXL: na za dużo Betty i Grażynka też nie mają co liczyć, bo mikrotransakcje w grach robią kosmiczne zyski, więc raczej nikt nie będzie zabijał kury znoszącej złote jajka. Nie przypadkiem przed Diablo 4 Blizzard ogłosił słynne Diablo mobile :D.
Ale rzucić jakiś ochłap, żeby było poczucie, że coś tam dostaje "za darmo" + zdobyć subskrypcje, którą będą opłacać co miesiąc, a nie tylko od czasu do czasu brzmi jak dobry