Wpis z mikrobloga

Parytety to nic innego jak komunizm płciowy. W dzisiejszych czasach nikt nie jest tak okradany i wykorzystywany jak biały hetero mężczyzna. Jest on karany za swoje zalety, a jego siła służy sponsorowaniu wszystkich ofiar losu dookoła.

#p0lka #logikarozowychpaskow #rownouprawnienie #blackpill #redpill #przegryw
Pobierz swiety_spokoj - Parytety to nic innego jak komunizm płciowy. W dzisiejszych czasach n...
źródło: comment_1642583125ftnkuQ4Y2d5CzOScucxf1Q.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@swiety_spokoj: Ładne urojenia. Istnienie problemu wykluczenia mężczyzn jest faktem ale twoje twierdzenia to niestety zwykły chochoł bez żadnych konkretów. Plus połowa punktów po prawej stronie to wynik patriarchatu, wiedziałeś o tym? Jak nie mieścisz się w kanonie mężczyzny-zwycięzcy to jesteś zerem i zasługujesz na bycie opluwanym. Think about it, to toksyczna męskość jest wrogiem przegrywów a nie feminizm.
Jak nie mieścisz się w kanonie mężczyzny-zwycięzcy to jesteś zerem i zasługujesz na bycie opluwanym. Think about it, to toksyczna męskość jest wrogiem przegrywów a nie feminizm.


@T72: Poprawiłem: Jak nie mieścisz się w kanonie mężczyzny-zwycięzcy to jesteś zerem w oczach kobiet, które cię nie tkną kijem. Większość mężczyzn ma #!$%@? w status innych mężczyzn, ba, nawet by pomogła tym na dnie #!$%@?, ale tego nie robi, bo straci w ten
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaca656565: a to się bierze z wdrukowanego przez kulturę i tak, patriachat obrazu "prawdziwego mężczyzny". Tak jak my obecnie mamy wdrukowany obraz idealnej kobiety jako chudej, długonogiej modelki a kiedyś dawno temu ideałem były grube kobiety o wydatnych biodrach i piersiach. Tylko tyle.
@Jaca656565:

Dochodzę do takich samych wniosków dlatego piszę o likwidacji koedukacji bo chłopcy przejmują cechy damskie i stąd później ich problemy natury psychicznej.
Sam poznałem parę takich toksycznych pind i ultraegoizm jest bardzo trafnym określeniem,tacy faceci nie mają za grosz honoru i przyzwoitości kiedy pojawia się jakaś ich wydumana walka o różową.
Myślą że są męscy a #!$%@? ich kobiecce zachowania.
Cieszy mnie że są ludzie którzy myślą podobnie jak ja.