Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: odkąd kupiłem creative aurvana live!, nie mogę się ich nachwalić; model sprzed dekady, a do dziś bardzo konkurencyjny

- strasznie wygodne bo pałąk jest jakby poluźniony; sprawia wrażenie że za chwilę połamiemy go dwoma palcami a to nieprawda
- bardzo dobrze odtwarza muzykę, w moim przypadku metalową czyli taką, w której jest dużo instrumentów - każdy słychać oddzielnie
- ileś razy mocno szarpnąłem kabel i nic się nie dzieje
-
@ChareimUu: po to jest odpinany kabel, żeby go łatwo nie uszkodzić lub wymienić za grosze w razie potrzeby, nie znajdziesz lepszego rozwiązania

W tym momencie na głowie mam słuchawki za 3400zł ze stałym, mocnym kablem i wiele bym dał żeby był odpinany "jak w superluxach"
po to jest odpinany kabel, żeby go łatwo nie uszkodzić lub wymienić za grosze w razie potrzeby, nie znajdziesz lepszego rozwiązania


@Atreyu: taa, wtedy, gdy jest to kabel odpinany OD SŁUCHAWEK, a nie kabel odpinany od kabla, jak w tych superluxach, które polecasz. xDDD

odkąd kupiłem creative aurvana live!, nie mogę się ich nachwalić;


@Toszeron: fajnie to grało, ale kabelek był cieniutki i po około dwóch latach mnie zawiódł, a
Jakosc wykonania SPC gowna i dzwieku za cene jaka wolaja ma wiele do zyczenia i po prostu mozesz miec lepsze xD


@Megawonsz_dziewienc: muszę się z tym zgodzić

do tego np na takim morele są to najpopularniejsze słuchawki


@straznik_internetuf: swego czasu popularne były drogie krakeny od razera, a dźwiękowo jak chodzi o jakość stały niżej niż dużo bardziej niszowe choćby ww. superluxy

Jakbyś powiedział że słuchałeś różnych muzycznych słuchawek, z firm
taa, wtedy, gdy jest to kabel odpinany OD SŁUCHAWEK, a nie kabel odpinany od kabla, jak w tych superluxach, które polecasz. xDDD


@PanManieglev: z kablem odpinanym od słuchawek mam choćby HifiMan Sundara, czy AKG 712 Pro

i szczerze mówiąc nie widzę różnicy w praktyczności tego rozwiązania, nigdy nie uszkodziłem żadnego kabla ani wtyku, a mam ponad 20 par słuchawek