Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, przepraszam, że z anonima ale piszę od serca o #finasteryd

Niestety po +2 miesiącach muszę odstawić a bardzo szkoda bo efekty były. Brałem 1 mg dziennie.

Uboki wleciały. Libido spadło tak, że nawet Sildenafil nie pomagał. Często po prostu nie miałem chęci do ruszenia się i życia. Zawsze byłem aktywny i lubiłem się ruszyć a tu dupa. Wydaję mi się, że ta chęć do życia spowodowana była spadkiem libido. 32 lata i ogólnie włosów mam dużo tylko 1 zakole uciekało za mocno.

Zastanawiam się czy odpocząć x czasu i spróbować od 0.5mg

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e82429f7bdff000a92b78b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6
Zastanawiam się czy odpocząć x czasu i spróbować od 0.5mg


@AnonimoweMirkoWyznania: jak masz uboki po 1mg, to po 0,5mg też będziesz miał - z dużym prawdopodobieństwem. 0,5mg wolniej obniża we krwi DHT niż 1mg, ale po dłuższym czasem zamiast obniżyć o 65%, to obniży o 60%

Owszem, istnieje szansa, że uboki miną po okresie adaptacji, ale jeśli masz naprawdę mocne - to raczej nie.

Na Twoim miejscu spróbowałbym topical finasteryd -
@feegloo: Widziałeś jakieś testy odnośnie topical dutasteride? Ja widziałem tylko dla topical fina. Zastanawiam się którą opcję wybrać. Raczej będę zamawiał z zagranicy, bo nie widziałem takich produktów w Polsce. Jak to wygląda u Ciebie?
@bodzix1809: nie widziałem badań naukowych topical dutasteride, to dość nowy sposób aplikacji leku. Generanie wychodzi bardzo drogo, około 200zł za miesiąc bo mało kto to robi, ofc na receptę

Sam stosowałem liposomalny topical dutasteride z Farmacia Parati w stężeniu 0,05% (czyli 0,5mg - standardowa dawka oral dutasteride na łysienie), zrobiłem 2 testy DHT we krwi przed i 1 po. DHT spadło o 10%, lek zauważalnie działał (włosy pociemniały), mimo to były