Wpis z mikrobloga

Dominika 28 Warszawa

Zgłoszenie ddb3d8056f37eaf8 z dnia 2022-01-19 17:13:42

Imię: Dominika
Wiek: 28
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Nie jestem z Warszawy, mieszkam tu kilka lat. Nic więcej wolałabym nie pisać w tym poście.

Wygląd
178 cm wzrostu, włosy brąz wpadające w odcienie rudego, oczy zielone, szczupła sylwetka.

Zainteresowania
psychologia, taniec

Czego oczekuję?
przyjaźni i partnerstwa

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
dużo śmiechu - to wyznacznik tego, że dzień jest udany.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub - na myśl o ślubie czuję strach - może nie spotkałam dotąd właściwej osoby, dzieci - lubię dzieci ale jeszcze nie jestem gotowa na posiadanie swoich, 1) używki - chciałabym mieć partnera który nie jest przeciwny używkom "ot tak" tylko który spróbował i na podstawie doświadczenia wie, że to jest szkodliwe dla zdrowia i niewłaściwe - w skrócie NIE. 2) Alkohol - okazjonalnie i z głową, 3) papierosy - najlepiej jak palisz IQOS albo glo (nie śmierdzą tak jak zwykłe papierosy) lub nie palisz wcale.

Przyjaźnić się jestem w stanie z każdym z kim mamy podobną energię i uzupełniamy się w rozmowie. Jeśli chodzi o związek to podobają mi się mężczyźni wysocy i o szczupłej budowie ciała. Wolałabym aby partner był moim rówieśnikiem lub starszy. Jeżeli podejrzewasz u siebie narcystyczne zaburzenia osobowości lub masz problemy z alkoholem to niestety nie pomogę Ci czyt. nie odpowiadaj na ogłoszenie. Lubię mężczyzn którzy są wyzwaniem i których trzeba zdobyć - nie są nachalni i nie można ich mieć na pstryknięcie palcem.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirabelkaszukamirka
  • 17
@MirekSzukaZony: Te zainteresowania to wyglądają jak w pierwszym lepszym CV ( ͡ ͜ʖ ͡) do kompletu zabrakło „literatura” xD

I rzeczywiście więcej wymagań niż słów o sobie. Do tego okazałaś osobowość lękliwą (ślub). Jak ktoś napisał, można podejrzewać, że jesteś po toksycznym związku.

Jak na zdobywczynię, to tym opisem nie zdobywasz. Ale powodzenia życzę :)