Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ehh, miesiąc temu pisałem o tym że znajomy ma zajęte całe płuca I niestety dziś dostałem informację że zmarł... 32lata ()

Z tego co się dowiedziałem ostatnio to oczywiście była kumulacja nieszczęśliwy wypadków, brak leczenia w domu (młody to czekać aż przejdzie), jak już było źle to trafił szpitala coovidowego (tam opieka doprowadziła do krytycznego stanu) później trafił do zwykłego szpitala. Nie wiem w którym szpitalu i w jakim momencie leczenia okazało się że ma cukrzycę o której nie był świadomy (nadwaga ok 10-15kg). MIał jeszcze jakieś operacje na pęknięte płuco no ale szans za dużo mu nie dawali.

Dwa miesiące i chłopaka nie ma, zostawił narzeczoną z dzieckiem (,)

#covid19 #koronawirus #zalesie #zalamka
  • 8
@ulath: wyrazy współczucia mirku. szkoda że miał tą nadwagę i nic z tym nie zrobił przez 2 lata. Nadwaga to jedna z głównych przyczyn ciężkiego covida.

To jest wina polityków i mediów że nie propagowali tych ważnych informacji do ludzi.

brak leczenia w domu (młody to czekać aż przejdzie),


Miał teleporadę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cin123654: współczuję Mireczku :-( niestety codziennie ludzie umierają, na różne choroby. Jak ostatnio czytałem statystyki to w 2020 w norwegii więcej osób popełniło samobójstwo niż zmarło przez covid a nikt o tym nie mówi...
@taktoto: @hansschrodinger: niestety szczegółów nie znam, mieszkam w norwegii, on zresztą też tutaj mieszkał z rodziną, pojechali do Polski tylko na święta...
@ulath:

jak już było źle to trafił szpitala coovidowego (tam opieka doprowadziła do krytycznego stanu)


Oczywiście rodzina złożyła w związku z tym zawiadomienie do prokuratury, czy może #!$%@? dla samego #!$%@??

Za długo czekał z przyjazdem ze szpitala, to w Polsce dosyć częste, czasami to wina lekarzy którzy każą leżeć obserwować