Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaka sciezke rozwoju byscie wybrali z wyksztalceniem srednim, kompletnie nie wiem w jaka strone sie ukierunkowac, jakas szkola policealna? kursy? co teraz jest oplacalne? produkcja czy magazyn to ostatecznosc, wolalbym sprobowac zdobyc jakis konkretny zawod. Z umiejetnosci to w sumie angielski mam na dobrym poziomie i tyle, pasji raczej nie mam zadnych przez #!$%@? psyche, dlatego tez wolalbym uniknac cieciowki albo wciskania guzikow na produkcji bo juz kompletnie mi #!$%@?, emigracja odpada ze wzgledu na sytuacje rodzinna.

#praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e96240f7bdff000a92d0cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 23
@s---k: ano zawyża, ale to nie mój problem był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a 5,5 to parę lat temu 3,5 z kawałkiem było. Słabo jak na stolicę, ale na początek ok i biorąc pod uwagę, że można się wiele nauczyć i przejść potem do ciekawszych działów.
@AnonimoweMirkoWyznania: Weź najpierw określ jakieś ramy: lubisz użerać się z ludźmi czy nie? może być hałas czy musi być cisza? na siedząco czy wolisz cały dzień na nogach? chcesz brać odpowiedzialność za decyzje czy raczej tylko wykonywać polecenia? I tak dalej. Jak przyłożysz takie kryteria, to wyjdzie Ci, które zawody z góry odpadają, a co dobrze pasuje do Twoich możliwości i upodobań. Bez tego równie dobrze możesz coś losowo wybrać (i
SuchyNomad: @red7000 myslalem nad logistyka a w zasadzie spedycja bo chyba o to tobie tez chodzi, jak nie to mnie popraw, ale w sumie nie wiem o jakie inne stanowiska w branzy logistycznej moze chodzic. na spedycji czy tej logistyce to tak o biora? bo nie znam tych wszystkich gield transportowych, nie wiem co tam jeszcze jest potrzebne.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua