Wpis z mikrobloga

Covidianie są tak odklejeni, że jak się zapytałem laski laborantki z instytutu, kiedy skończy się ten cyrk, to powiedziała mi ,,Jak wszyscy się zaszczepią''.
Mówię więc, że w krajach z 90% wyszczepieniem #!$%@? się zmieniło.
Ona na to ,,Przykłady poproszę''.
No to ja jej przykłady, sypię krajami i mówię, że twarde lockdowny mają, godziny policyjne, 3 i 4 dawki.
No i #!$%@?, ona już nie wie co odpowiedzieć. ,,Muszę to sprawdzić''.

No #!$%@?. Jeśli ktokolwiek jest szurem i odklejeńcem, to przede wszystkim zwolennicy szczepionek, którzy nawet pojęcia nie mają na temat tego co się dzieje dookoła. Jak tępe bydło tylko ustawiają się w kolejce po kolejne dawki i powtarzają ,,jak wszyscy się zaszczepią''.

#covid19 #koronawirus #pandemia #polska #medycyna #szczepionki
  • 35
@Ekspert_z_NASA: No pandemię skończyć można, choroby nie. Kwestia na ile trzeba się jej szalenie obawiać, a na ile po prostu leczyć objawy i żyć jak z wieloma innymi zamiast takiej masakry jak teraz
@Dpdp: No teraz się nie leczy. Po co leczyć? Medycy na dodatkach covidowych w siódmym niebie, pozbawieni odpowiedzialności za pacjenta. Jak umrze, to umrze, #!$%@? tam, przecież wirus jest taki śmiertelny.
Szpitale przeładowane, wyścig tylko o to kto się dostanie do pracy na oddziały covidowe i ilu pacjentów wpiszą na listę jako covid, żeby generować dodatki.
W tym samym czasie najwięcej zgonów od II wojny światowej, bo ludzie umierają na wszystko
Mówię więc, że w krajach z 90% wyszczepieniem #!$%@? się zmieniło.


@Ekspert_z_NASA:
I po co kłamiesz szurze?
Mieszkam w UK, tu jest 90% dorosłej populacji zaszczepiona. Wiesz co się zmieniło? To, że przy 200 tysiącach zakażeń (pamiętaj, że szczepionka co prawda zmniejsza ryzyko zarażenia się, ale nie o 100%) jest zaledwie 300 zgonów dziennie. Na kraj o populacji 66 milionów ludzi.

W Polsce po 500 - 600 zgonów na 20k zarażeń