Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej kupować niedrogie casualowe ubrania na co dzień? Do tej pory zwykle kupowałem t-shirty, bluzy i spodnie w #hm - stylistycznie mi się podobają, ale stosunkowo szybko się zużywają - utrata barwy przede wszystkim, czarne ubrania są czarne tylko przez pierwszy miesiąc czy dwa xD macie jakieś fajne, sprawdzone alternatywy, gdzie koszulka nie kosztuje 2 stów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska #kiciochpyta
  • 6
@KurczakPozogi zalando warto przeglądać promocje, ustawić sobie filtry na -50/-60% i jazda. Z auchana nie polecam, potrzebowałem na szybko koszulki bo się uświnilem, kupiłem jedną i żałowałem nawet tych 15zł czy 20zł.
Warto też w decathlonie popatrzeć, tanie spoko jakość.
@KurczakPozogi: Oczywiście, że tak. Ja na twoim miejscu szukałbym tego typu rzeczy w skateshopach gdzie masz w membranarapgra (taki sklep) na przykład ciuchy ''niemaloga'' gdzie to są basici same praktycznie i ceny sieciówkowe takie bym powiedział. Na przykład rzeczy SSG są spoko jakościowo i też cena nie urywa tylko to trzeba bardziej też basiców szukać z tej firmy. Poza tym na przykład House które jest chyba w każdym mieście nawet po