Wpis z mikrobloga

@PeSS Wg Wirtualnemedia ten mem to trochę uproszczenie sprawy i Roxie Carbon jednak nie zawładnie radiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zakłada on przede wszystkim, że miesięczny udział polskiej muzyki w radiu ma wzrosnąć z obecnych 33 proc. do 50 proc., z czego aż 80 proc. (obecnie 60 proc.) ma być emitowane w godz. 5-24.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/polska-muzyka-w-radiu-limity-projekt-marek-suski-pis-kto-to-jest (ciekawy url BTW)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kempes: ale to żadna nowość tylko zaostrzanie obecnych przepisów.

Już od 2012 roku ustawa o radiofonii i telewizji reguluje, jaka część polskich piosenek musi być emitowana w ciągu dnia (od 5 do 24) - najpierw było to 40 proc., od 2013 roku - 50 proc., a od 2014 roku - 60 proc.
@Hrjk: Przez lata jeździłem do Darłówka. Piękna, względnie spokojna miejscowość, ale:
1. Pogoda niepewna
2. Sinice
3. Temperatura wody... cóż...
4. Brudna woda
5. Zazwyczaj duże fale (jeżdżąc z dziećmi ma to duże znaczenie)
6. Brak miejsca na plaży (mimo, że nie było to centrum miejscowości, a jedno z ostatnich zejść na plażę)
7. Wszędzie parawany zasłaniające wszelki widok

A w Chorwacji?
1. Pogoda niemal zawsze pewne
2. brak sinic
3.
@Kempes:

Już niedługo inne nakazy, jak kupowanie tylko polskich produktów albo jeżdżenie na wakacje tylko do polskich kurortów... ( )


Tylko dla zaszczepionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To chyba górna granica zatwierdzona przez konwencję genewską dla niemieckiej muzyki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smiech2: powiedzial ktos ktoremu niemiecki kojarzy sie tylk oz "NEIN" "JA" "HEIL HITLER" i "HANDE HOCH"
@scietydrwal: Pudło.
Mi się kojarzy z "ja ja" "ja gut" "szneller" i "fick mich härter". No ale to zależy, jakie kto niemieckie filmy oglądał ¯\_(ツ)_/¯

A co do tematu, to w radiu i tak leci może 30 piosenek dziennie. W kółko te same, czasami nawet nie zmieniają kolejności.
Niestety mechanizm polubienia jest taki, że jeśli czegoś słuchasz ciągle, to po jakimś czasie zaczynasz to lubić. I jakby Cię zamknęli w celi