Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że Rosja to najchętniej by tej wojny nie robiła, ale taka karta leży na stole i jakoś to wszystko trzeba spuentować, więc jak nic nie dostaną to znowu kawałek Ukrainy wyrwą.
Natomiast USA niby chcą pokoju, ale że tak powiem są gotowi na "poświęcenie" Ukrainy i chętnie by widzieli jak Rosja robi tam wojnę i się potem babrze z partyzantką i traci tam siły i kasę (coś jak USA w Afganistanie), a oni by im tylko dosyłali sprzęt.

#ukraina #rosja #usa #wojna
  • 28
@donfallo: Co to za głupia w ogóle propaganda jak I rozbiór Polski. Po pierwsze nie było żadnej Polski tylko była Rzeczpospolita Obojga Narodów. Czyli Wielkie Księstwo Litewskie i Królestwo Polskie. Po drugie to same koronny wybrał cara na polskiego króla został on koronowany oficjalnie i o żadnym rozbiorze nie może być mowy Dlatego że Królestwo Polskie miało autonomię a car był jednocześnie carem Rosji i królem Polski. Musisz się synku jeszcze
@donfallo: jakie 45 do 91? Toż ty niewdzięczny bękarcie( ͡° ͜ʖ ͡°) powinieneś być wdzięczny rzezmy by was uwolnili inaczej by was Niemcy na mydło przerobili. Mieliście swój rząd w swoich przedstawicieli i sami chodziliście się u siebie i przestań #!$%@?ć kotka za pomocą młotka...
@siddhariha-cautama: Po pierwsze RzeczYpospolita obojga narodow.
Po drugie narodów było pare więcej niż tylko dwa.
Konfederacji barskiej rozumiem nie było
Insurekcji kościuszkowskiej.
Po #!$%@? autonomia, szczególnie z rusyfikacją, wysyłaniem dzieciaków do wiezięnia za mówienie po polsku.
Nie mów do mnie synku bo sobie gówniarzu to wypraszam, na ty też nie przechodziliśmy
@donfallo: Polska miała wolną elekcje to sejmiki Królewskie wybierały królów. Polska Nigdy nie miała polskiego króla zawsze miała obcokrajowca. Piastowie wszystko na to wskazuje byli waregami czyli wikingami Jagiellonowie to byli potomkowie austriaków i Litwinów. Byli jeszcze Węgrowie Francuzi i Szwedzi wybraliście sobie cara Romanowa na króla to o co masz pretensje kto jego wybierał ja? I co Insurekcja Kościuszkowska? Puig na legalnie wybranego króla Trzeba było zadusić. Jaką rusyfikacją? Rusyfikacja
zadne "wyzwolenie" tu nie chodzilo tylko o najazd na kolejny kraj. Caly swiat ma was za bandytow bo nimi po prostu jestescie. Nazywa


@kmiocinio: A kto Was wyzwolił od Niemców? Już zapomniałeś że zginęło was pięciu pół miliona? Zapomniałeś obozy koncentracyjne łapanki rozstrzeliwania. Ciesz się że czy matki na mydło nie przerobili bo by cię nie było... kto do Polski przełączył Dolny Śląsk lubuskie Pomorze i Prusy. Ryte ziemię żeście stracili
@kmiocinio: twierdzisz że my najeżdżam Ya Ameryka to taki dobry wujek który demokrację wysyła z bombami? A w Iraku W 91 roku to co oni tam robili szukali broni masowego rażenia i znaleźli? A jakim prawem urządzili rewolucje w Libii i zabili muammara Kadafiego? A Afganistan Dlaczego Afganistan został zrujnowany? A Wietnam Syria Kambodża Korea to co urządzanie demokracji A ktoś zapłacił za ofiary w Kambodży? Ofiary środków chemicznych agenta Orange?
moze gwaltow na dworcu krakowskim przez 2 lata tez nie bylo?


@donfallo: kupię jakiś gwałtu z tym masz jakąś paranoję. Z tego co ja wiem to polki wystarczy zaprosić na drinka i nie trzeba w ogóle gwałcić. W czasie wojny to za konserwę. Kobieta to w ogóle takie stworzenie że dla zysku jest gotowa się z brzydalem przespać... Ty popatrz na to co twoje rodaczki robią w Europie Popatrz jak się
@donfallo:
Rzeczpospolita Obojga Narodów, a nie "Rzeczypospolita". Nie miałeś w szkole odmiany przez przypadki, czy co? Jak masz z tym problem to odmień sobie rzeczownik "rzecz" i spójrz na mianownik, później dodaj sufiks.

@siddhariha-cautama:
Po pierwsze, gdybyś dobrze trollował, to nie doprowadzałbyś do absurdu historii Rosji. Po drugie, zgodnie z art. 55 ustawy o IPN popełniasz przestępstwo takim kretyńskim zachowaniem.