Gorące dyskusje ostatnie 12h

Creed zawsze mnie rozpierdala jak coś powie XDDD
    #theoffice

odpowiedzi (24)

Moja kumpela jest z facetem, który totalnie nie podoba jej się wizualnie. Pamietam jak o nim mówiła, jak się w nim zakochała (najpierw byli długo przyjaciółmi) i była zła na te uczucia, że w takim kimś, że takie chuchro, że brzydki, że jedyne co w nim fajne to wzrost. Jej gust to taki południowiec albo arab, ciemne włosy, zarost i dobrze zbudowany, jej facet jest bardzo daleko od tego opisu. Mija im już kolejny rok razem i w sumie się dziwie.. za każdym razem jak jest jakiś film, mecz, teledysk to ona komentuje, że jakiś facet jest fajny, jakieś tam śmieszki, ze swojego, że on ma zarostu 3 włosy na krzyż albo zakola. Ostatnio byli u nas i znowu taka sytuacja, jeszcze mnie próbuje w to wciągnąć, a ja mówię że nie w moim typie i że mi się mój niebieski najbardziej podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) To musi być mega przykre dla jej faceta, ja bym się na jego miejscu spakowała i powiedziala nara #logikarozowychpaskow #zwiazki pokaż całość

odpowiedzi (31)

Nie ma większego cuckoldstwa niż posiadanie córki xDDDDDDDD

Zapierdalasz 18 albo 25 lat, na poczatku nie spisz po nocach, pozniej wychowujesz, pozniej dalej wychowujesz, karmisz 20 lat, uczysz, poswiecasz 1/3 zycia zeby wyrosla na dobrego czlowieka, pozniej jeszcze placisz na studia zeby byla wyksztalcona, a tu przychodzi jakis typ z dziara nawet niech bedzie ze 7/10 i ją posuwa w dupe xDDD

Rucha ją a pozniej nastepny ją rucha i później jeszcze 20 innych co najmniej xDDDDDDD

Posiadanie córki to największe cuckoldostwo świata mimo że oczywiście nie łączy cię z nią żadna więź poza rodzic-dziecko ale i tak wg mnie działa ten mechanizm, że poświęcasz wszystko żeby ktoś inny później ruchał ogarniętą laske xDDDDDDD Ale taki typ musi miec pozniej beke z tatusia ze przeruchal jego idealna grzeczna coreczke xDDDDDDDDDD

#cuckold #rodzina #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przemyslenia #blackpill #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (45)