Wpis z mikrobloga

Elo. Jak pamiętacie robiłem niedawno rozbiórkę A\*Menów ze swojej kolekcji. Dzisiaj jednak tknęła mnie pewna rzecz, zrobiłem szeroko zakrojony risercz i niestety wygląda na to że Pure Wood który oferowałem na rozbiórce to prawdopodobnie fejur - takie mam wnioski na podstawie analizy opakowania swojego egzemplarza i zdjęć oraz filmów dostępnych w necie. Nie jestem w stanie zagwarantować jego oryginalności, więc będę go traktować jako fejura.

Oczywiście nie mam zamiaru sprzedawać rzeczy których nie jestem pewien, dlatego jeśli ktoś się na niego deklarował (na szczęście nikt jeszcze nie zdążył mi przelać za niego kasy ani nic, dopiero zdążyłem go rozlać do dekantów) to nie będzie go w zamówieniu które złożyliście. W ramach rekompensaty będę kontaktować się na PW i oferować mały rabat lub też rezygnację z zamówienia w całości, jeśli ktoś sobie będzie tego życzyć.

To się tyczy tylko Pure Wooda, co do reszty flakonów możecie być spokojni - pochodzą albo z zaufanych sklepów, albo w przeciwieństwie do tego felernego Pure Wooda nie wykazują żadnych oznak żeby mogły być fejurami.

Piszę to otwarcie żeby nie było żadnych podejrzeń że było tu jakiekolwiek celowe działanie z mojej strony, że próbowałem pchnąć podróbę pod płaszczykiem oryginału. Społeczność perfumowa na Wykopie to naprawdę fajni ludzie i nie chcę zawieźć waszego zaufania. Jeszcze raz przepraszam wszystkie osoby które się deklarowały na niego.

Miłego piąteczku.

#perfumy
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@futrzakos: a jak on pachnie w stosunku do oryginału? Bo kurde, zapach tego fejura jest dla mnie totalnie legitny, bez problemu mógłby tak pachnieć prawdziwy Pure Wood xD
@Marmite: pachnie jak jakiś miks Pure Havane z Pure Wood. Pachnie nie najgorzej, ale trwałości jakoś za dużo nie ma na skórze jak dowaliłem te 5 psików.

Co do Pure Wood to otwarcie to kawa z wanilią, później wyczuwalne są nuty leśne czyli ten cyprys, na sam koniec zostaje dąb z słodką paczulą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WolfSky: na OLX. Trzeba być ostrożnym tam i albo kupować jak się jest 100% pewnym, albo od ludzi którzy mają na sprzedaż sporą, różnoraką kolekcję w sensownych cenach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kurtoza: cieszę się ze nie jestem jedynym którego zwiódł ten zapach xD nie jest jeszcze tak źle z moim nosem. Jak dla mnie to pachnie podobnie do bazy OG, a jak w Pure Coffee zniknie górna nuta kawy to wręcz prawie identycznie