Wpis z mikrobloga

@CzulyTomasz: u kogo to?

z drugiej strony to rozgoryczenie ogólne i plucie tych którzy kupili na górce, lub dalej nie mają lambo a mineło już 3 msc to jedno wielkie XD

Samemu się podejmuje ryzyko i tylko do siebie można mieć pretensje, najlepiej nie mieć żadnych pretensji tylko myśleć długoterminowo- to nam teraz pozostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: no chyba, że naganianie na oczywiste scamy youtuberów
@CzulyTomasz: jprd akurat Ostapowicza to szanuje, zakłada, że może się mylić, przypomina o realizacji zysków i zachęca do własnych wniosków a nie ślepego podążania za yt. Nie wiem czemu miałby siedzieć teraz cicho skoro mówił o zleceniach buy w okolicach 36k

niestety bardziej w kierunku szitow


@CzulyTomasz: raczej promuje te "projekty" z którymi ma umowę na promo, tez mnie trochę męczyło ale juz na szczęście jest tego ostatnio mniej
@CzulyTomasz: Nie, wcale nie naganial. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cisnal rowno kazdy scam tylko wszystko usuwa jak sie piramida wysypala. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nicspecjalnego: Jak widac jak sie usunie filmy z naganiania to ludzie po czasie zapominaja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dorth na jakie scamy naganiał? Nie pytam, żeby go bronić, tylko jestem ciekaw. Po prostu nie śledziłem wszystkich jego filmów, zwłaszcza wcześniejszych, to co mogło mi umknąć.
@CzulyTomasz: Omega.Best, CloudToken a na poczatku Futurenet i jak dobrze pamietam koncowka DasCoina. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak to juz z tymi kryptospecjalostami jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co sie pojawial projket byl i on w nim. Projekt znikal to puf wszystkie video rowniez i nie bylo tematu. W komentarzach jak ktos zwracal uwage ze to scam to od razu shadowban. ( ͡
@Dorth ok, dzięki za info. Teraz widzę nawet na forum bitcoin o nim wspominają przy okazji tych scamow. Będę miał to na uwadze na przyszłość, jak ktoś go będzie chciał polecać