Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pojawił się tu ciekawy post osoby postronnej, która napisała, że ma dosyć sporów prawo-lewo i czy istnieje miejsce dla kogoś postronnego w tym świecie. Odpowiem: Raczej nie.

Przyczyną mocnej radykalizacji poglądów na prawo są oczywiście zmiany społeczno-kulturowe, a więc rewolucja, którą nam serwują od lat. Kiedyś sam byłem osobą, która raczej w dupie miała spory światopoglądowe. Były one zawsze, ale nie wytaczano takich ciężkich dział jak dzisiaj. Kiedyś byłem bardzo umiarkowany, miałem to gdzieś. Miałem jakieś swoje poglądy, ale trzymałem je dla siebie, bo po prostu nie był to dla mnie szczególnie atrakcyjny temat.

Żyliśmy sobie w spokojnych czasach. Kto chciał, ten wierzył. Każdy miał dom, rodzinę, jakieś swoje zdanie, różne hobby. Były oczywiście subkultury i można było nawet dostać po ryju, ale na co dzień w życiu NORMALNYCH osób raczej było spokojnie. Dlaczego? Bo świat był normalny. Było w nim miejsce dla każdego. Jak żyłeś spokojnie i nie otaczałeś się patologią, to w pracy czy w innych miejscach życia publicznego nikt nie pytał czy jesteś bardziej prawicowy, bardziej lewicowy. Byli religijni, byli ateiści. W szkole przez 19 lat swojej edukacji (nie licząc studiów) nie odczułem buta polityki, który miałby się odciskać na mojej twarzy. Nawet w szkole średniej. Były osoby z różnymi poglądami, każdy miał to gdzieś. Liczyło się jaki jesteś dla innych. Koniec mojej edukacji w szkole średniej to 2015 rok i wtedy już zaczynało się sypać dookoła, ale jeszcze nie w moim środowisku.

Co mamy dzisiaj? Dzisiaj mamy istny burdel. Korporacje narzucające światopogląd, bo na tym zarabiają i mają też to w interesie . Zmiany globalne, serwowane nam przez ów korporacje i organizacje międzynarodowe. Powszechną cenzurę w Internecie, chyba najskrajniej podzielone media w historii wolnego świata, przynajmniej w Polsce. Dwie stacje telewizyjne, które szczują na siebie ludzi. Masę pobocznych mediów (prywatnych), które bardzo mocno opowiadają się za jedną z partii. Do tego powalone pokolenie i nowomodę w postaci jakichś niebinarnych osób, języki neutralne i inne bzdury. Nie dotyczy to zwykłych osób homoseksualnych, ale kompletnych odklejeńców z środowisk feministycznych. Kiedyś takie coś było skutkiem złego wychowania, problemów psychicznych. Dziś problemy psychiczne takich osób to "głos pokolenia" i moda. Szkoda tylko, że tacy ludzie mają serio ze sobą problem i częściej targną się na swoje życie.

Każdy widzi co odwala PiS, ale to co odwala PiS to tylko wierzchołek góry lodowej. Pamiętam czasy, kiedy oni rządzili, kiedy rządziło SLD czy PO. U mnie w domu nigdy nie było tyle polityki co teraz. Jak przyjeżdżam do domu rodzinnego, to ojciec nakręcony przekazem z #tvn nie mówi o niczym innym, tylko o polityce. I nie chodzi tylko o krytykę rządu, ale także sytuacje na całym świecie. Przede wszystkim powiększyły się ogromne wpływy korporacji i organizacji międzynarodowych, które dzielą ludzi i zatruwają przekaz chorymi trendami. Niszczenie kultur, narodów i niezależności tych krajów jest po prostu ich celem.

Nie trzeba być konserwą, żeby stwierdzić, że korporacje z organizacjami międzynarodowymi chcą po prostu władzy totalnej. A wspólnotę najłatwiej jest rozbić skłócając ją. Nic dziwnego, że wspierają totalnych odklejeńców. Dzisiejsza Lewica to pożyteczni idioci korporacji, a szczególnie ta kawiorowa. Niby antykapitalistyczna, ale jednak nie do końca, bo najbardziej uzależniona od mody, trendów i konsumpcjonizmu. Mocno manipulowani są liberałowie. Ojkofobia, opluwanie własnego kraju, pogarda dla własnej kultury i języka i pogoń za materializmem to coś, co zatruwa życie ludzi na co dzień. Może i macie różne poglądy, ale trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że radykalizacja poglądów na prawo to skutek ataku na normalny świat.

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #korposwiat #przemyslenia #polityka #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda #gownowpis #antykapitalizm #libertarianizm #historia #gospodarka ##!$%@? #przemysleniazdupy
S.....y - Jakiś czas temu pojawił się tu ciekawy post osoby postronnej, która napisał...

źródło: comment_16428572612uuDcXJxOAm7eHPxEUDI5q.jpg

Pobierz
  • 15
. Do tego powalone pokolenie i nowomodę w postaci jakichś niebinarnych osób, języki neutralne i inne bzdury. Nie dotyczy to zwykłych osób homoseksualnych, ale kompletnych odklejeńców z środowisk feministycznych. Kiedyś takie coś było skutkiem złego wychowania, problemów psychicznych. Dziś problemy psychiczne takich osób to "głos pokolenia" i moda. Szkoda tylko, że tacy ludzie mają serio ze sobą problem i częściej targną się na swoje życie.


@Sok_Mandarynkowy: To z jednej strony te
@Sok_Mandarynkowy: ojojoj, męczennik

Korporacje narzucające światopogląd, bo na tym zarabiają i mają też to w interesie . Zmiany globalne, serwowane nam przez ów korporacje i organizacje międzynarodowe.


Zarzut przekupności wobec biologów i naukowców społecznych zajmujących się sprawami genderowymi uzasadnia się tym, że naukowcy pracujący w firmach naftowych, tytoniowych czy samochodowych nieraz przemilczali odkrycia o szkodliwości poszczególnych produktów. Owo uzasadnienie jest jednak cokolwiek dziurawe. Otóż te szkodliwości zostały niezależnie odkryte i nagłośnione
Żyliśmy sobie w spokojnych czasach. Kto chciał, ten wierzył. Każdy miał dom, rodzinę, jakieś swoje zdanie, różne hobby. Były oczywiście subkultury i można było nawet dostać po ryju, ale na co dzień w życiu NORMALNYCH osób raczej było spokojnie. Dlaczego? Bo świat był normalny. Było w nim miejsce dla każdego. Jak żyłeś spokojnie i nie otaczałeś się patologią, to w pracy czy w innych miejscach życia publicznego nikt nie pytał czy jesteś
W szkole przez 19 lat swojej edukacji (nie licząc studiów) nie odczułem buta polityki, który miałby się odciskać na mojej twarzy. Nawet w szkole średniej. Były osoby z różnymi poglądami, każdy miał to gdzieś. Liczyło się jaki jesteś dla innych. Koniec mojej edukacji w szkole średniej to 2015 rok i wtedy już zaczynało się sypać dookoła, ale jeszcze nie w moim środowisku.


@Sok_Mandarynkowy: Serio nie pamiętasz już Giertychowych mundurków?

Wszystko zaczęło
@Sok_Mandarynkowy: Wojna ideowa jest w pełnym natarciu a najlepszym jej przykładem jest cenzurowanie prawej strony przez Big Tech. Oczywiście miejsce na pokojowe rozwiązanie sporu i zapewnienie "wolności słowa" już dawno minęły bo lewactwo przesadziło, teraz nikt nie będzie się w tańcu #!$%@?ł i albo oni zatkają mordy nam alby my im. Tak to jest jak odklejeńcy ze swoją popapraną wizją dorwą się do władzy i zarządzania korporacjami.
@Sok_Mandarynkowy oczywiście, że masz rację, sam mam podobne doświadczenia. Media klasyczne nakręcają podziały bo to się sprzedaje, media społecznościowe okazały się rakiem z przerzutami który ma na celu umacniać cię w negatywnych emocjach. Aktywizm stał się modny, głównie wśród młodzieży, więc wystąpił naturalny skręt w lewo wszystkiego czego się dotknął. Odrzucenie pewnych wartości było po prostu wynikiem zmieniających się czasów, inny zmasowanego ataku korporacji i państwa. Z mojego doświadczenia, totalnie subiektywnego, wynika,