Wpis z mikrobloga

najgorsze na świecie, co tylko może być, to kobieta na funkcji kierowniczej czy też kobieta w chórze wojskowym, już o kadrze dowódczej nawet nie wspomnę bo mam nadzieję że w Polsce takich problemów nie mamy.

widząc kobietę dowodzącą mną chyba rzuciłbym broń w pierwszej sekundzie wojny - nie wiem co w głowie mają ważne osoby w państwie wciskając kobiety tam gdzie one się nie nadają - ŻADEN PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA nie pójdzie umierać wiedząc że rozkazy będzie wydawać mu kobieta, która jeszcze tą rangę najpewniej dostała za głębokie gardło.....

zapraszam do dyskusji

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #wojsko #wojna #psychologia #oswiadczenie
smutny_login - najgorsze na świecie, co tylko może być, to kobieta na funkcji kierown...
  • 15
Co za roznica kto dowodzi? Wazne zeby ta osoba miała łeb na karku. Gdy zamawiam danie w restauracji to gowno mnie obchodzi czy przygotował je facet, kobieta, rowerzysta czy glazurnik. Wazne zeby mi smakowało. W armii to samo- liczy się wykonana robota, dobrze stawiane zadania.
@Czyste_Buty: no i tu się różnimy bo jeśli ja bym dostał na wojnie rozkaz od kobiety z którego by wynikało że idę na misję samobójczą to bym chyba oddał się wrogowi w niewolę i zakończył wojenkę kilka tysięcy km od linii frontu gdzieś na syberii..... ale nie na cmentarzu
@Czyste_Buty: no nic, życzę powodzenia w powoływaniu do woja w razie W

pani porucznik głębokie gard..... znaczy Kowalska powiedziała Ci że idziesz na śmierć....

- nie chcesz iść - HA - pedał albo masz kompleksy bycia popychadłem HA HA HA


xD

ja prdl, wy nawet w ważnych sprawach potraficie wszystkich zniechęcić do siebie
@smutny_login: A co ty smyku mozesz wiedzieć o wojsku? Znam trochę kobiet oficerów i nie rozumiem o co ci typie chodzi. Masz jakieś zaburzenia seksualności i myslisz ze swiat funkcjonuje tak jak w twojej głowie, ale kobiety to nie są stworzenia z innej planety, to zwykły najzwyczajniejszy człowiek :D
Kobieta w armii nie musi byc na pierwszej linii z kompanią zmecholi z pekaśką na garbie. Moze sluzyc w sekcjach strategicznych, planowania
Moze sluzyc w sekcjach strategicznych, planowania itd.


@Czyste_Buty: Chłopie znam kilka kobiet oficerów w s-3 brygady albo g-5 dywizji i uwierz mi że nie chciałbyś brać udziału w operacji zaplanowanej przez kobietę. Poza tym żeby być dobrym oficerem planowania to się trzeba trochę przeczołgać po poligonach w piechcie albo na czołgach. Wiedziałbyś o tym jakbyś miał cokolwiek wspólnego z wojskiem. Na pewno byś przestał #!$%@?ć takie populistyczne bzdury. Jestem w armii
Więc być może wina leży po stronie systemu rekrutacyjnego


@Czyste_Buty: no oczywiście że tak. Nie powinno się rekrutować kobiet i problem byłby rozwiązany. Tylko że przy obecnej poprawności politycznej i brakach kadrowych to marzenie ściętej głowy.