Wpis z mikrobloga

Tylko boję się, że na jednym baku nie dojadę xD


@guru8: Według danych z dtr (a taką posiadam) Ł34 porusza się z prędkością 39km/h, czyli średnio po drodze niech wyjdzie 30/h. Zużycie paliwa dla silnika w zależności od warunków pracy oscyluje w granicach od 20 do 35 dm^3/h, dlatego przyjmijmy średnie zużycie paliwa wynoszące 27 dm^3/h. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 480 dm^3. Z pomocą google maps obliczyłem sobie, że od Ciebie
@krabozwierz: O jak szanuję za taką lekturę xD U mnie w pracy nikt czegoś takiego nie dokonał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Niestety w 534e zbiornik ma zaledwie 350 litrów, choć z drugiej strony za dwie zmiany tankuje się zazwyczaj koło 200 litrów, ale jak zapowietrzyłem kiedyś to weszło coś koło 300 xD
@guru8: Mam więcej takich lektur, ale do spycharek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Research zrobiłem na podstawie oryginalnej dtrki oryginalnej Ł34. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić, z którego to jest roku, bo nigdzie nie ma daty ¯\_(ツ)_/¯

Niestety jeżdżę na benzynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A ja na
@krabozwierz: Tak starymi sprzętami to ja zainteresowany nie jestem, ja mam cały czas nadzieję, że dostąpię tego zaszczytu i będę mógł poodstawiać te złomy w końcu na złom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety nie jestem w stanie stwierdzić, z którego to jest roku, bo nigdzie nie ma daty ¯_(ツ)_/¯


Podejrzewam, że byłaby możliwość stwierdzenia tego szukając po konkretnym modelu. I paradoksalnie myślę, że takie dtrki mogłyby mieć