Wpis z mikrobloga

Po co ograniczać się co do użyteczności telefonu i jego funkcji dla paru groszy które kosztuje bateria…


@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: to tak jak z tymi wszystkimi etui i szkłami, nie? porysuje się, zbije szybka, to wymieniasz i korzystasz dalej, nie rozumiem tego kultu chronienia telefonu

@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: TAK BARDZO TO.

Spróbuj sprzedać używany telefon, to oczywiście milion pytań o pojemność baterii i czemu taka mała xD. Gdzie ta funkcjonalność została w iOS wprowadzona dopiero parę lat temu (sprawdzanie kondycji baterii), wcześniej nikt o to nie dawał #!$%@?.

Srają się o tę baterię, jakby mieli 7 lat używać jednego telefonu i koszt wymiany rzędu 200 zł ich przerastał.
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: @Jaroslaw_Keller: @Rvxdbnu: kwestia priorytetów. niektórym zupełnie nie przeszkadzają rysy na ekranie, za to cenią sobie stabilną baterię przez cały czas użytkowania. mam ustawione powiadomienia dźwiękowe przy spadku baterii poniżej 20% i powyżej 80% i przez kilka lat użytkowania w ten sposób telefonów nigdy nie sprawiło mi to żadnego dyskomfortu, a ajfony po mnie przejmują inni członkowie rodziny i też są zadowoleni i nie muszą oddawać ich na dzień