Wpis z mikrobloga

W jaki sposób ciało kobiety zmienia się po ciąży, że dla niektórych staje się mniej atrakcyjne?

Czy to chodzi tylko o c*pke i p*ersi?
Proszę mi wytłumaczyć. P*ersi mogą stać się bardziej luźne, bo dziecko je "wyssie", a niżej? Co może się tam zmienić na niekorzyść? Jest szerzej niż było?

#rozowepaski #ciaza #niebieskiepaski #seks
  • 18
@NAIZDUP: Na brzuchu bardzo często robią się rozstępy (możesz zajrzeć na google grafika), kobieta tyje i tak jak napisałeś o piersiach - dodatkowo są obrzmiałe, żylaste, mniej jędrne i obwisłe, pochwa staje się luźniejsza, ale podobno wraca do wcześniejszego stanu w co nie chcę mi się wierzyć, jeśli kobieta rodziła naturalnie i przy nacinaniu krocza lub pęknięciu, gdy ją zszyją może być ciaśniejsza przez zszycie lekarza, ALE czasami (gdy czytałam forum
@NAIZDUP: może dlatego, że ciąża i dziecko to dla wielu kobiet otwarta brama do #!$%@? ile popadnie i zapuszczenia się, bo przecież i tak bankomat jej nie zostawi.

W poprzedniej pracy miałem dwie koleżanki, 40-45 lat i obie urodziły po 3 dzieci. Forma? Świetna, zero nadwagi.

Jako ciekawostka, Megan Fox ma za sobą 3 ciąże - wiadomo, ona zarabia tym jak wygląda i nikt nie powie że nie jest atrakcyjna.
@NAIZDUP: Przyczyną może być dla kogoś wrażliwego pobyt przy porodzie. Mnie zupełnie nic nie zniechęciło do swojej kobiety po porodzie, wręcz chyba przeciwnie.

Problemem jest jednak depresja poporodowa i spadek poczucia własnej wartości, mimo, że możesz mówić milion komplementów dziennie. Z tą uwagą dla dziecka, wydaje mi się, że ktoś kto nie jest gotowy na rodzicielstwo może tak mówić. Oczywiście większość uwagi idzie na dziecko w pierwszych miesiącach, ale nie tylko