Wpis z mikrobloga

Rok temu dostałem od siostry pod choinkę Hugo Boss Infinite, to pierwszy zapach w moim 28 letnim żywocie w którym się zakochałem, następnie odwiedziłem tag perfumy i tak zamiast psikać się Old Spicem zacząłem używać fajnych zapachów. W ciągu roku nazbierało się trochę flakonów, posypała się masa komplementów, najwięcej ich zbierał i zbiera CDNIM. W ramach późnego podsumowania roku wrzucam zdjęcia mojej skromnej kolekcji, która pomimo iż nie ma drogich, niszowych zapachów (jeszcze :D), jest według mnie niezła. Dziękuję wszystkim mireczkom, którzy sprzedali mi dekanty, flakony i wymienili się spostrzeżeniami na blogu jak i w wiadomościach prywatnych, tworzycie bardzo fajną grupę i miło jest w niej być.
#perfumy
steven_senegal - Rok temu dostałem od siostry pod choinkę Hugo Boss Infinite, to pier...

źródło: comment_1642969199INoLLAWDoEAw5Xw6EI680J.jpg

Pobierz
  • 32
@zloty_wkret: Opium nie miałem okazji wąchać. Bottegę wąchałem, zwykłe illusione. Ma w sobie coś z Terre d'Hermes, do tego jest balsamiczny i chyba dlatego cytrusy wybrzmiewają w nim w taki sposób że klękajcie narody - dla mnie 10/10 za zapach ale niestety szybko umiera czy to na skórze czy na ubraniach. Jeśli Bois Nu pokrywa się ze zwyczajnym Illusione i ma lepsze parametry, to brałbym.