Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski lub do #niebieskiepaski z podobnym problemem
Jeśli umówicie się na #tinder czy innym portalu z chłopakiem który ma wyjściową morde (czytaj; spodobał ci sie z twarzy) a na spotkaniu okazuje się że jest chudy (pic rel) - jak bardzo was to odstrasza? Pytanie powstało z powszechnie znanego faktu że kobiety lubią "męskie ciało" #zwiazki #pytanie #randki #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61edc1d9f7bdff000a934160
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do #rozowepaski lub do #nie...

źródło: comment_1642971930HSdfnw5wzr0Of2WxK5DQzX.jpg

Pobierz
  • 35
Obczaj sobie jakikolwiek filmik na yt z Timothée Chalametem, który jest szczupły i bardziej chłopięcy z postury, za to śliczny z twarzy. Szał macic w komentarzach


@LeVentLeCri: kiedy ludzie ogarną, ze srednio przystojni mężczyźni z tv, oprócz słabego wyglądu, mają jeszcze miliony na koncie i prestiż związanych z zawodem i głównie dlatego laski za nimi szczajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W XXIV wieku?
kiedy ludzie ogarną, ze srednio przystojni mężczyźni z tv, oprócz słabego wyglądu, mają jeszcze miliony na koncie i prestiż związanych z zawodem i głównie dlatego laski za nimi szczajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nabuhodozur: przecież napisałam, że sława dodaje mu punkty atrakcyjności, ale nie powiesz mi chyba, że gdyby nie był znany, to julki by na niego nie leciały? Wiadomo, że nie na taką skalę, ale wciąż.
ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc KOSZULA.
KOSZULA
@LeVentLeCri: może leciałby, może nie, skad mam wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nje zmienia to faktu, że teraz lecą głównie bo jest sławny :p To jest fakt niepodlegajacy żadnej dyskusji. I proszę nie dyskutować z tym (°°

Jak ktos ma hajsy na stylistów, zabiegi upiększające, zabiegi plastyczne i marketingowi jest sprzedajny to ma kilka lvl na start do bycia sikuwymuszaczem.
Nje zmienia to faktu, że teraz lecą głównie bo jest sławny :p


@Nabuhodozur: gdyby nie był, to by nie wiedziały o jego istnieniu. Gość z taką mordą wygrał życie i nawet gdyby nie był zdolnym aktorem, miałby duże powodzenie. Sława i pieniądze sprawiły, że stał się jeszcze bardziej atrakcyjny i przede wszystkim rozpoznawalny.
Btw. Danny DeVito też jest sławny i bogaty, a wątpię, żeby julki sikały po nogach na jego widok.
@AnonimoweMirkoWyznania: jestem szczupły, ale nie wychudzony i różowe nie lecą na mnie. Może wina chłopięcej mordy, wzrostu 175, albo mentalnego przegrywu (albo wszystko na raz). całe życie cieszę się zerowym powodzeniem wiec potwierdzam ze różowe wola męskie ciała (i odpowiedni wzrost)