•  

Kurwa ta pandemicznej paranoja przechodzi już ludzkie pojęcie ( ಠ_ಠ) .
    Ja sam jestem zaszczepiony, ale ci niezaszczepieni mają zdechnąć z głodu, czy jak? Oby u nas nie wpadli na ten pomysł.
    #koronawirus #covid19 #ciekawostkipiechocinskiego #wlochy

źródło: IMG_1800.PNG

•  
      x..7

+27

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@xp17: "wystarczy", co to za pieprzenie?? Wracaj do Chin.

•  
      x..7

+13

•  

@LubieChleb: Niezaszczepieni mają zacząć szabrować sklepy doprowadzając tym samym do zamieszek w miastach i załamań łańcuchów transportów lub zwyczajnie się zmusić do zaszczepienia by potem razem wspólnie gdy NOPy zaczną się przebijać na światło dzienne do mainstreamu doprowadzić do obalenia rządów w każdym kraju.

Wszystko ku uciesze starego łysego dziada wraz z jego pedofilsko-sekciarska ferajną "elit-depopulistów" którzy w roli bohatera bedą chcieli zbawiać świat w celu realizacji "ze grejt rezet".

Mam nadzieje ze pomogłem.

( SPARS scenario wink wink https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/Center-projects/completed-projects/spars-pandemic-scenario.html )

•  

@matkaPewnegoMirka: "wracaj do Chin", co to za pieprzenie?? Wracaj do ciemnogrodu.

•  

@LubieChleb Niemcy też zamkneli przecież. Ale spozywczaki są otwarte, dobrze że w takim Lidlu pierwszej potrzeby można kupić odzież, pościel, narzędzia, małe agd... A resztę przez internet ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie mniej i tak jest to debilizm, bo każdy roznosi chorobę tak samo. Przy czym covidianie propaszportowi dodatkowo spierdolenie umysłowe.

•  

@oficjalniemartwa Wykończy się resztę biznesów, zostaną sieciówki i tyle ¯\(ツ)/¯( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@oficjalniemartwa coraz więcej jest badań potwierdzających to że te paszporty są bez sensu a oni dalej swoje, zaczynam wierzyć w to że nie unikniemy tego "za chipowania" nas wszystkich

•  

@LubieChleb: wszystko dla Twojego zdrowia, czego nie rozumiesz

•  

@LubieChleb: Pewnie będą od tego wyjątki, np ozdrowieńcy. I ludzie zaczną się celowo zarażać covidem jak pewna czeszka ;P

•  

@xp17: po chuj mam się szczepić szczepionką która nie działa?

•  

@xp17: Nie, nie wystarczy. Bo po 9 miesiącach znowu jesteś zaszczepiony. W tej chwili osoby, które w Polsce przyjęły booster we wrześniu stracą certyfikaty do końca maja i będą znowu niezaszczepione.

•  

@LubieChleb: Włochy nie chcą mieć drugich Włochów xd

•  

@LubieChleb: Forma nacisku, albo zrobisz to co my chcemy, albo cię zagłodzimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Adolf byłby dumny z osiągnieć obecnej Europy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@LubieChleb: po chuj udawać, apbo niech wprowadzają obowiązek albo niech nie robią cyrku. Ja bym normalnie kradł wtedy. I tak chuja by mi zrobili i sądzę że nawet można by w sądach wygrywać ze względu na ograniczanie oraw i to podstawowych. Ciekawe czy to nawet gdzieś dalej nie idzie... Tak czy siak albo obowiązek i bez szopki albo okradać sklepy i zostawiać wizytywkę że okradasz bo jesteś nieszczepiony

•  

@LubieChleb: Proszę pana, nie wiem czy Pan zauważył, ale w biedronce i w Lidlu zainstalowano czytniki QR kodów skierowanych w klienta. Na razie tylko do promocji, ale infrastruktura jest gotowa.

•  

@LubieChleb: nakupowali szczepionek które nie działają na nowe mutacje to teraz robią wszystko żeby się ich wyzbyć xd

+: FotDK
    •  

@LubieChleb nie wiem, jakby było jakieś proste rozwiązanie żeby szury mogły pójść do sklepu i nie zdechły z głodu... oh, wait, przecież jest

NIECH SIĘ DEBILE ZASZCZEPIĄ

•  

Z jednej strony dobrze, z drugiej nie. Wiadomo że chodzi o jakiegoś rodzaju dyskryminację, ale też chodzi i to żeby ludzie się ogarnęli w końcu i spięli poślady. Jak to mówią, nie pomaga prośba to pomaga groźba (lub jej egzekwowaniem). Szczepionki wymyślili i opracowali ludzie przede wszystkim mądrzejsi niż cała społeczność wykopu razem wzięta (mowa o porównaniu jedna osoba lekarz do całości wykopu, całej grupy lekarzy to za Chiny nie szło by przebić). Może gadam jak jakaś skrajnie jedna strona konfliktu, ale nie można mi zarzucić że mówię źle (no chyba że ktoś ma komplementarne braki wiedzy). Niestety zdecydowana większość społeczeństwa nie ma nawet pojęcia jak szczepionki działają, co robia, jakie są ich POŻĄDANE wręcz efekty (czyli np ból po szczepieniu, gorączka itp itd), nie dostaje się boskiej tarczy na wirusa tylko możliwość jego przejścia w EWENTUALNIE mniejszym stopniu ryzyka. Prawda jest, że wirus ewoluuje, bo wirusy wbrew pozorom też sa "inteligentne". Szukają sposobów na ominięcie zabezpieczeń, żeby zarażać. Dlatego nie można po prostu pozwolić, żeby wirus miał czas na taką ewolucję - raz a konkretnie trzeba go zwalczyć. Niestety ludziom się w dupach przewraca i jest jak jest. Kiedyś to przynajmniej palili na stosie, jak ktoś się rzucał i robił kłopot.

•  

@Bakuaku Ale skoro zaszczepieni normalnie się zarażają to jak go chcesz CAŁKIEM zwalczyć ? :d

•  

Prawda jest, że wirus ewoluuje, bo wirusy wbrew pozorom też sa "inteligentne". Szukają sposobów na ominięcie zabezpieczeń, żeby zarażać. Dlatego nie można po prostu pozwolić, żeby wirus miał czas na taką ewolucję - raz a konkretnie trzeba go zwalczyć.

@Bakuaku: sporo antynaukowych bzdur jak na kogos kto ponoc jest tym madrzejszym i ufa nauce. Jakbym czytal referat dziecka wychowanego w katotalibanie na temat koncepcji boga.

•  

@Zgredzimierz ty zrozumiałeś co ja właśnie napisałem czy nie zrozumiałeś co ja właśnie powiedziałem? Może lepiej przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem i uwzględnieniem całości wypowiedzi, szczególnie dotyczącej mutacji.

•  

@randomowy_uzyszkodnik: a możesz napisać coś więcej? Jaką debilną logiką doszedłeś do wniosku, że kary za nieprzyjęcie DOBROWOLNEJ szczepionki do sensowny pomysł?

•  

@LubieChleb: Co to w ogóle za pomysł na biznes, sklep dla niezaszczepionych, nie dziwne że upadło

+: furcio
    •  

@LubieChleb: nie manipuluj. Spozywka czynna, moga jesc ile chca.

+: Tarec
    •  

@Tranzystor_IGBT rozumiem, że uważasz że wirusy i bakterie nie szukają sposobów na ominięcie wszelkiego rodzaju "barier" jakie przed nimi stawiamy? Może wytłumaczysz zatem, dlaczego wciąż narasta potrzeba nowych leków, bo stają się one powoli mało skuteczne? Nie mówię że to kwestia paru miesięcy lub lat, broń Boże, ale w końcu przyjdzie czas że obecne leki na choroby w przyszłości staną się bezużyteczne lub nie będą tak efektywne jak do tej pory. Masz sporo do powiedzenia jak na kogoś kto się zupełnie nie zna i chce wytknąć nieznajomość innym. Świat postępuje i to co na nim się znajduje też. To dosyć naturalny proces, którego nie da się powstrzymać, no chyba że wyeliminujesz jakiś dany gatunek całkowicie. Btw nigdzie nie napisałem że jestem mądrzejszy, a że lekarze którym należy w tej kwestii zaufać są. Radzę czytać ze zrozumieniem na przyszłość i przemyślenie dwa lub nawet trzy razy tego, co chce się napisać/powiedzieć. Bo czytanie ze zrozumieniem u Ciebie jest na poziomie dziecka wychowanego w przekonaniu, że jest alfą i beta. Boga się pisze z dużej litery* jako wyraz szacunku dla religii, może nie Twojej ale innego człowieka. Nauce ufam, bo każdy powinien jej zaufać, może nie bezgranicznie, ale w zdecydowanym stopniu (osobista kwestia i opinia dotycząca postępującego rozwoju człowieka, a nie zastania lub nawet zacofania)

•  

@LubieChleb: ja przyjęłam te mityczne dwie dawki szczepionki, ale bierze mnie obrzydzenie jak widzę na drzwiach sklepów, restauracji itd., że wpuszczają tylko osoby zaszczepione, mające certyfikat- od razu takie miejsce traci w moich oczach i nie wejdę do niej. Takich biznesów nie wspieram i mogą sobie upaść, ha tfu.

•  

raz a konkretnie trzeba go zwalczyć

@Bakuaku: to nie luty 2020 żeby ktoś łykał te kłamstwa.

•  

@RitmoXL nie no zależy jak na to spojrzeć. Oni nie zmuszają ich teoretycznie do szczepienia, oni wskazują kto może a kto nie. Wciąż jest jednak zachowana dobrowolność. Czysto teoretycznie nikt nie broni im wyjechać do innego kraju, żeby tam coś kupić (absurd, prawda, ale wciąż to nie jest kwestia przymusu i pociągnięcia za mordę). Nie można na wszystko patrzyć przez zero-jedynkowy pryzmat.

•  

@DunningKruger Racja, to nie luty 2020, a teraz obecnie jest w sumie już i tak za późno. Bo i tak nie wszyscy poszli się zaszczepić, tak czy siak byli ludzie którzy nie stosowali się do pewnych obostrzeń, byli ludzie którzy nie znali podstaw używania maski nawet.. czego więc w sumie oczekujemy od tego dzisiejszego społeczeństwa? Gdzie każdy jest większym naukowcem od drugiego. W sumie każdy z nas powinien być zdania, że sami sobie ten los zgotowaliśmy, na własne życzenie.

•  

@LubieChleb: możesz się zaszczepić i nie zdechnąć.

•  

rozumiem, że uważasz że wirusy i bakterie nie szukają sposobów na ominięcie wszelkiego rodzaju "barier" jakie przed nimi stawiamy?

@Bakuaku: nie, bo nie sa to byty inteligentne.

Może wytłumaczysz zatem, dlaczego wciąż narasta potrzeba nowych leków, bo stają się one powoli mało skuteczne?

@Bakuaku: dobór naturalny plus przyspieszona ewolucja bakterii wynikajaca z krotkiego cyklu zycia i szybkiego namnażania sie. Tak jak u kazdego zyjacego organizmu, obowiazuje survival of the fittest. W dodatku ewolucja jest pełna slepych uliczek. Kilkupokoleniowa korzysc może sie okazac długoterminową zgubą prowadzaca do wyginiecia.

Masz sporo do powiedzenia jak na kogoś kto się zupełnie nie zna i chce wytknąć nieznajomość innym.

@Bakuaku: za to ty spales na biologii. Naucz sie jak dziala ewolucja.

Boga się pisze z dużej litery* jako wyraz szacunku dla religii,

@Bakuaku: ja pisze z małej ze wzgledu na brak szacunku dla religii.

•  

@Bakuaku chłopie widzę, że od tych boosterów już całkiem odleciałeś. Zaufajmy specjalistom. Chorban ufam tobie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Potwierdzone przejście covida na jaki czas daje możliwość wejścia do sklepu? Serio pytam. Bo po szczepieniu 9 miesięcy.

•  

@Tranzystor_IGBT skończ kopiowac z Wikipedii (też umiem w nią wejść, btw Wikipedia nie jest wiarygodnym źródłem wiedzy, ale tego nauczysz się na uczelni jeśli kiedyś się na nią wybierzesz). Ponadto jesteś wielce nietolerancyjna osoba, dlatego zamykam dialog z Tobą, nie uznając niestety Twoich racji bo zwyczajnie na świecie ich nie masz. Co więcej, nie doczytałes też ze zrozumieniem tego co ja w zasadzie pisałem odnośnie ewolucji, jej trwania, rozwoju etc, ująłem "inteligencję" w cudzysłów żeby dotrzeć do społeczności nieco mniej wyedukwanej, a to po prostu bardzo dobre uproszczenie wg mnie i trafne. Swoją drogą jeśli ktoś/coś dąży do przetrwania w jakiś sposób, podejmując ku temu jakieś (jakiekolwiek) czynności, to raczej czyni to ten byt bardziej inteligentnym niż mniej. Ale tak jak mówię - z Tobą koniec tematu bo wartość dialogu jest znikoma i pozbawiona szacunku, dziękuję.

•  

@Ov3rKill ale Ty umiesz odróżnic inteligentnego specjalistę od naszych polskich matołów? Ja nie ograniczam się do Polski jeśli o to chodzi. A jeśli Ty uważasz każdego samozwańczego specjalistę za geniusza, nie poddając go własnej weryfikacji no to cóż...

•  

@Bakuaku samozwańczy specjalista bez weryfikacji? xD

Chłopie to członek rady medycznej 40 mln kraju przy premierze. Jak on się nie zna to kto ma się znać? ty się pewnie znasz panie kopiuj wklej z wiki ta? Śmiechu warte.

•  

@LubieChleb: Ciekawe kiedy ktoś wpadnie na pomysł na potrzebe weryfikacji certyfikatów w więzieniu.

•  

inteligencję" w cudzysłów żeby dotrzeć do społeczności nieco mniej wyedukwanej, a to po prostu bardzo dobre uproszczenie wg mnie i trafne.

@Bakuaku: przez takie uproszczenia naroslo wiele szkodliwych mitow wokol covida prowadzacych do panikarstwa. Nauka to nie poezja ani religia, tu nie ma miejsce na kreatywne porownania i metafory.

•  

@LubieChleb:

Od 1 lutego we Włoszech wstęp do większości sklepów niespożywczych, banków i na pocztę możliwy będzie tylko z przepustką Covid-19. Rozporządzenie w sprawie dalszego zaostrzenia przepisów przeciwepidemicznych podpisał premier Mario Draghi.

•  

"Niech się zaszczepią", no dobra, ale co z np. Świadkami Jehowy, którym wiara nie pozwala na szczepienia, transfuzje, przeszczepy? Mają zdychać z głodu i siedzieć w domu, bo nigdzie im nie będzie wolno wejść?

•  

@Bakuaku acha ale przecież zarażanie zablokowane, ostatnia prosta

Zrozum gamoniu, że nie chodzi o medycynę, a o jakiś chory przymus wobec nowej wersji grypy. Tyle smrodu wokół tego a dalej ktoś powie, że słuchaj lekarza.

Tych, którzy namawiali kiedyś do palenia, byli łowcami skór, albo bez podarku chuja przy Tobie zrobią?

•  

Prawda jest, że wirus ewoluuje, bo wirusy wbrew pozorom też sa "inteligentne". Szukają sposobów na ominięcie zabezpieczeń, żeby zarażać. Dlatego nie można po prostu pozwolić, żeby wirus miał czas na taką ewolucję - raz a konkretnie trzeba go zwalczyć.

@Bakuaku: co to za stek bzdur? Weź się chłopie schowaj w piwnicy, bo to jest tekst na poziomie płaskiej ziemi xD.

Inteligentny wirus omija zabezpieczenia xDDD

•  

że nie unikniemy tego "za chipowania" nas wszystkich

@Bulletproof-50: i tak państwo zna twój pesel i ma mnóstwo informacji o tobie. Dodatkowo piszesz ze smartfona, a bigdata patrzy, widzi i wie nawet kiedy ostatni raz klocka postawiłeś i czy chlupnęło czy weszło gładko w taflę wody, a ty się boisz jakiegoś paszportu polsatu "bo zacipują" XD

•  

@LubieChleb CO CI SZKODZI? ZASZCZEP SIE!! tylko tak wrócimy do normalności XDD

•  

@bylem_zielonko nie boję się paszportu, obawiam się tego co będzie dalej i tego że będę musiał się do tego dostosować a z moimi przekonaniami będzie ciężko bo nie umiem robić rzeczy na przekór sobie, chociaż uważam że mam większe szanse się dostosować będąc w pełni świadomym tego co się dzieje a z drugiej strony ci nie świadomi łykają wszystko jak leci i nawet się nie muszą przystosowywać więc może oni będą mieli lepiej, taki paradoks

•  

@LubieChleb: Ale to dla ich dobra odetną ich od dostępu do jedzenia i leków.

•  

@LubieChleb: U nas ludzie będą mieli wyjebane na to przecież, tak jak na całą resztę mają.

•  

@LubieChleb: godzinę temu byłem w markecie CONAD i zero kontroli, były też osoby bez maseczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@LubieChleb: że też ktoś jeszcze sądzi, że to chodzi o wirusa czy zdrowie. Wiadomo, z wszelkich danych że nie ma podstaw medycznych do czegoś takiego, bo szczepionki nie zapobiegają zarażaniu.
      Te całe paszporty szczepionkowe to koń trojański. Wczesna wersja systemu oceny społecznej na wzór chiński.
      Już znormalizowano dzielenie ludzi na spolegliwych i niepokornych wobec systemu oraz odbieranie praw na tej podstawie...

•  

@Ov3rKill otóż znam się. Niestety poziom wypowiedzi ludzi tu zgormadoznych jak i ich niemerytoryczne wypowiedzi pozbawione niestety konkretów i jakiejś namiastki wiedzy wskazuje na to, że mam do czynienia z ludźmi trochę innego pokroju niźli bym chciał. No ale nie mam za złe, nie każdy musi być przecież przeciętnie mądry. Swoją opinię przestawiłem, wyjaśniłem swoje wypowiedzi, dałem pewne przykłady i porównania, omijam Wikipedię jako człowiek raczej wykształcony (powtarzam że wiedza z Wikipedii NIE JEST wiedzą wiarygodna) do tego trzeba przeczytać trochę podręczników, ale siedząc ciągle na wykopie i snując farmazony tego niestety nie zrobicie. Wiele osób niestety zbyt wielką dumą się odnosi i ciężko przed samym sobą przyznać że nie jest się ekspertem w dziedzinie wszystkiego i większość rzeczy, które robicie, a które są (zazwyczaj) skierowane na antydzialania w zakresie zwalczenia wirusa to niestety wykaz głupoty i niewiedzy. Ale wykopki i tak okszykna kogoś szurem pisowcem covidianem gamoniem lub czymś innym, nie wiem nie interesuje mnie to jako osobę trochę mniej odklejoną. Mutacje są, były i będą. Btw info dla @Tranzystor_IGBT odnośnie biologii - fun fact miałem rozszerzona, oceny bardzo dobre, matura jedna z lepszych ogólnie, nie wiem co w tym zakresie mogę jeszcze dodać. Chyba to, że nie korzystałem z Wikipedii, a z podręczników i wiedzy zweryfikowanej w jakiś sposób inny, aniżeli anonimowy wpis użytkownika wikipedii na forum. No ale naprawdę widzę, że nie przegadam ludzi, którzy ukończyli wyższe studia Wikipedii i Wykopu no i niestety tkwią w dużym błędzie i zadufaniu w sobie. Raz jeszcze, ostatni, odnoszę się do czytania moich postów ZE ZROZUMIENIEM. Może to jakaś pomocną radą się okaże i wskazówka do życia. Odnośnie samozwańczych geniuszy to nawet nie będę się odnosił o tamten wysryw, bo to już komentarz jest zbędny. Tam ewidentnie nie dotarł przekaz, zalecam sugerować się swoimi odczuciami i umiejętnością weryfikacji wiedzy i informacji. Nic innego nie jestem w stanie zrobić, koniec i bomba, kto jest antyszczepem ten traba. (Dla kumatych i ludzi OCZYTANYCH taki smaczek. Proszę, jeśli nie wiesz to nie googluj, to znaczy że po prostu nie jesteś zbyt oczytany, to nic złego)

+: valko77
    •  

@xp17 a jak z powodów zdrowotnych nie mogę to mam zdechnąć z głodu?

•  

@dal_: nie ma to sensu, status ozdrowienca jest czasowy, później wbrew aktualnej wiedzy naukowej i tak musisz przyjąć szczepienie żeby Twój paszport był dalej ważny.

•  

@LubieChleb

Ja sam jestem zaszczepiony, ale ci niezaszczepieni mają zdechnąć z głodu, czy jak? Oby u nas nie wpadli na ten pomysł.

Mogą zamówić do domu.
      Albo się zaszczepić jak większość.

•  

@Brazylia: argument na świadków Jehowy to chyba najgłupsza rzecz jaką od początku pandemii na wykopie przeczytałem, a w temacie covidowym masz grubą konkurencję

•  

@Yurusenai duży plusik za niesamowita mądrość pod tym postem. Dumny jestem, że są jeszcze ludzie myślący, wiara w ludzkość jednak dalej jest.

•  

@Prokrastyn: super argument dzbanie, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to daruj sobie oznaczanie mnie. Dzięki.

•  

@Prokrastyn: a dobra, widzę po profilu żeś smutny troll, idź a terapię kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Yurusenai: Pan widzę jest za segregacją ?
      Niedawno niezaszczepieni nie mogli uczęszczać do pewnych punktów, teraz nie mogą robić zakupów, następne co będzie ? Wywóz do obozów ?

•  

@michal_0107: a ma tu cokolwiek sens?

•  

@BartekRozdartek

Wywieźć to się możesz. Z powrotem do Rosji. Możemy też pomóc.

•  

@Brazylia: po pierwsze, nie wiem dlaczego czyjeś urojone wierzenia miałyby interesować społeczeństwo. Po drugie, świadkowie Jehowy mają za uszami tyle, że powoływanie się na nich w jakimkolwiek argumencie jest żałosne. Całkowicie hipotetycznie załóżmy, że szczepionka jest faktycznie jedynym rozwiązaniem dla ludzkości. Będziesz wyskakiwał, że co z tymi, którym pan na chmurce czegoś zabrania, czy wtedy nie?

•  

Forma nacisku, albo zrobisz to co my chcemy, albo cię zagłodzimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Adolf byłby dumny z osiągnieć obecnej Europy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RitmoXL: Ale przecież masz wybór, więc o co ci chodzi, szurze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A potem producenci nie ponoszą winy za NOP, bo przecież ktoś się "dobrowolnie" zaszczepił...

•  

@Mr--A-Veed: To jest najgorsze w tym, że właśnie można umyć rączki od tego, że się komuś zrobiło krzywdę.

•  

@LubieChleb: jak za dzieciaka prosiło się menela pod sklepem żeby kupił piwo i fajki, tak teraz będą typa z paszportem żeby kupił im mleko bądź makaron

•  

@Bakuaku: a co z endemicznością omicrona który swoją zaraźliwością wypycha pozostałe szczepy, a powoduje delikatne przebiegi choroby - przebijane ciągle rekordy ilości zakażonych przy jednoczesnym trzymaniu się średniawego procenta osób wymagających hospitalizacji? Do tego jeśli się nie mylę wszystkie insytucje przerzucają się odpowiedzialnością za te prototypowe preparaty medyczne i nie chcą brać odpowiedzialności - bardzo fajnie uniemożliwić normalne życie z możliwością powrotu do namiastki normalności ZA DOBROWOLNE szczepienie
      2 dawki wziąłem, w omicrona wierzę, nazywaj sobie mnie szurem bo i tak jesteś tylko niczym słynny tułacz z pacanowa - kozłem

źródło: science rage.png

•  

@LubieChleb: ja jestem jeszcze zaszepiony przez tydzień według nowych wytycznych ¯\_(ツ)_/¯

•  

@LubieChleb: wystarczy się zaszczepić.

@xp17 spoko, to dlaczego nie ma przymusu szczepienia na covid? Chodzi o odszkodowania? Wiadomo, że każdy lek może wywołać efekty uboczne i szczepionka na covid nie jest wcale wyjątkiem. Dlaczego firmy farmaceutyczne które produkują szczepionki na covid nie wystawia wszystkich badań (oczywiście mówimy ciągle o covidzie) dla opinii publicznej? Przecież rządy poszły im na rękę i każdemu zależy na jak najszybszym pozbyciu się tego gówna? Jak firmy wydały X pieniędzy to każdy kraj się zrzuca i oddać im X pieniędzy plus jakieś dodatkowe. Przecież, gdyby te badania były publiczne to inne firmy farmaceutyczne mogły łatwiej znaleźć jeszcze skuteczniejsze lekarstwo. Serio to takie trudne?

•  

odnośnie biologii - fun fact miałem rozszerzona, oceny bardzo dobre, matura jedna z lepszych ogólnie, nie wiem co w tym zakresie mogę jeszcze dodać.

@Bakuaku: wow, mamy eksperta na pokładzie

Chyba to, że nie korzystałem z Wikipedii, a z podręczników i wiedzy zweryfikowanej w jakiś sposób inny, aniżeli anonimowy wpis użytkownika wikipedii na forum. No ale naprawdę widzę, że nie przegadam ludzi, którzy ukończyli wyższe studia Wikipedii i Wykopu no i niestety tkwią w dużym błędzie i zadufaniu w sobie.

@Bakuaku: dr. Richard Dawkins brał wiedze z wikipedii? Nie wiedzialem. Bo do jego wykladow sie odnosilem. Nawet znajdziesz wersje dla dzieci ktora upraszcza temat ale nie stosuje bzdur o inteligentnych wirusach xD. Wrzucilem vi to sobie zobacz czym jest ewolucja. Mam nadzieje ze poziom nie za wysoki fla takich tytanow intelektu jak ty.

Nic innego nie jestem w stanie zrobić, koniec i bomba, kto jest antyszczepem ten traba.

@Bakuaku: ciężko jest być antyszczepem bedac zaszczepionym.

Dla kumatych i ludzi OCZYTANYCH taki smaczek. Proszę, jeśli nie wiesz to nie googluj, to znaczy że po prostu nie jesteś zbyt oczytany, to nic złego

@Bakuaku: to ty sie popisujesz wiedzą w stylu "cos tam dzwoni ale nie wiem w ktorym kosciele"

źródło: youtube.com

•  

nie chcesz? siedź w piwnicy.

@xp17: ty siedź pędzlu zasrany bo to ty wymyśliłeś durne hasło #zostanwdomu więc się teraz do niego stosuj gamoniu.

Kurwa zaszczepiony boi się niezaszczepionych, ja pierdolę, wam już doszczętnie mózgi sprali.

•  

@LubieChleb: no i super, nieszczepy jak nie chcą się dostosować to niech piją wodę z kibla i zagryzają upolowanym gołębiem

•  

nie wiem, jakby było jakieś proste rozwiązanie żeby szury mogły pójść do sklepu i nie zdechły z głodu... oh, wait, przecież jest

NIECH SIĘ DEBILE ZASZCZEPIĄ

@randomowy_uzyszkodnik: i serio wg ciebie nie ma nic nienormalnego w stosowaniu szantażu na ludziach by skorzystali z dobrowolnej szczepionki?

Dlaczego wy sobie tak łatwo dajecie mózgi prać?

•  

ale ci niezaszczepieni mają zdechnąć z głodu, czy jak?

@LubieChleb: Weryfikuj informacje. W tych czasach każdy próbuje wywołać sensację, a wpisanie 5ciu słów w google zajęłoby Ci mniej niż napisanie tego posta.

Na mocy dekretu bez tzw. Green Pass wystawionego na podstawie szczepienia, wyleczenia lub testu można będzie wejść tylko do supermarketu, sklepu spożywczego, apteki, punktu parafarmaceutycznego, sklepu ze sprzętem medycznym, optyka, kupić żywność dla psów i wejść do punktów naprawy ogrzewania.
      Wolny będzie też dostęp na stacje benzynowe oraz do budynków wymiaru sprawiedliwości i sił bezpieczeństwa w celu złożenia zawiadomienia o przestępstwie.

•  

otóż znam się.

@Bakuaku: w jednym zdaniu piszesz powyższe, a w innym twierdzić, że da się tego wirusa wyeliminować. Poważny jesteś?

•  

@Bakuaku: sorki tu masz dokladnie ten epizod ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia, jakos przebrniesz, dzieci daly rade

źródło: youtube.com

•  

@truskafa Nie widzisz, a ja dużo chętniej wejdę do takiego miejsca, wiedząc że nie ma tam szurów

•  

@LubieChleb ale przecież tak jest od dawna tylko nie w pl np. Litwa ma to dlugo

•  

@DyG121 Przecież nie wierzą w medycynę to po co im apteka?

•  

@LubieChleb: Wstrzykujcie sobie dalej preparatu to będzie to samo.

•  
      J............i via iOS

0

Dlaczego wy sobie tak łatwo dajecie mózgi prać?

@Krupier: dlaczego wy nie potraficie się zaszczepić?

•  

@LubieChleb: to przecież TEORIA SPISKOWA!! a nie. Tak mówiono rok temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

•  

"Niech się zaszczepią", no dobra, ale co z np. Świadkami Jehowy, którym wiara nie pozwala na szczepienia, transfuzje, przeszczepy? Mają zdychać z głodu i siedzieć w domu, bo nigdzie im nie będzie wolno wejść?

@Brazylia: Kolejny dowód na to, że nauka ma niewiele wspólnego z religią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      A akurat może szanowna sekta przejrzy na oczy, bo ich założenia niestety bardziej szkodzą niż pomagają.

•  
      J............i via iOS

0

a kto ci tępa strzało powiedział, że nie potrafię. Potrafię. Nie chcę, nie potrzebuję. Szczepionka jest dobrowolna czy nie jest?

@Krupier: No widzisz? Już zaczyna się obrażanie z twojej strony. Bez odbioru SZURZE.

•  

No widzisz? Już zaczyna się obrażanie z twojej strony. Bez odbioru SZURZE.

@Janusz_z_Rivii: przepraszam, poniosło mnie.

Nie jestem ani szurem, ani antyszczepionkowcem jakby co.

+: J............i
    •  

Taktyk, moment w którym przejebalismy

•  
      J............i via iOS

0

@Krupier: Na przyszłość. Postaraj się nie wyskakiwać z epitetami to może przekonasz rozmówcę do swojej racji.

•  

@Janusz_z_Rivii: masz racje. Straciłem cierpliwość w tym wątku przez tego xp17 i niepotrzebnie odbiło się to na tobie.

•  

@BartekRozdartek

Tak jestem za segregacją:

- piratów drogowych od samochodów
      - pedofili od dzieci
      - bojówek kiboli od imprez sportowych
      - nieszczepionych od reszty odpowiedzialnego społeczeństwa
      - generalnie segregacja wszędzie tam gdzie jest wskazana i pożyteczna

Rozumiesz? Nieszczepieni intencjonalnie utrudniają życie innym.

•  
      J............i via iOS

+2

@Krupier: Przezwiska i epitety kończą w praktyce każdą dyskusje. Ja mam 2 dawki ale jestem przeciwko niemal wszystkiemu co się teraz dzieje. A pisze to z perspektywy mieszkańca Niemiec.

•  

@Janusz_z_Rivii: ja nie mam żadnej, ale nikogo do szczepienia nie zniechęcam (ani nie zachęcam). Skoro postawiliśmy na dobrowolność szczepień to na tym się to powinno zakończyć. Bez żadnych segregacji, przymusów pośrednich czy wręcz szantażu.

•  

@miklach25: No ta, ale jeśli są dorośli i takie wybrali życie, no to nic nam do tego, gorzej jeśli wymuszają to na dzieciach i to im odmawiają szczepień ochronnych, transfuzji czy pszeszczepu

•  

No ta, ale jeśli są dorośli i takie wybrali życie, no to nic nam do tego, gorzej jeśli wymuszają to na dzieciach i to im odmawiają szczepień ochronnych, transfuzji czy pszeszczepu

@Brazylia: Oglądałem kiedyś parę dokumentów z tym związanych - od dziecka izolowani od nie-jehowych. Jak nawet dorosły próbuje od nich odejść to zostaje sam, a i często nawet doznaje agresji ze strony własnej rodziny.

•  

@LubieChleb: potężny fikołek

Na mocy dekretu bez tzw. Green Pass wystawionego na podstawie szczepienia, wyleczenia lub testu można będzie wejść tylko do supermarketu, sklepu spożywczego, apteki, punktu parafarmaceutycznego, sklepu ze sprzętem medycznym, optyka, kupić żywność dla psów i wejść do punktów naprawy ogrzewania.

Wolny dostęp na stacje benzynowe dla niezaszczepionych
      Wolny będzie też dostęp na stacje benzynowe oraz do budynków wymiaru sprawiedliwości i sił bezpieczeństwa w celu złożenia zawiadomienia o przestępstwie.

Przepustka covidowa wymagana będzie na poczcie i w bankach.

•  

Oby u nas nie wpadli na ten pomysł.

@LubieChleb: to miałoby sens - żeby zmniejszyć liczbę hospitalizacji i skrócić ich przebieg. Dzięki temu można leczyć nowotwory, udary i zawały. Gdyby tak każdego zaszczepić to i antyszczep byłby uratowany i osoba pilnie wymagająca innej pomocy. XD 2-0

•  

@furcio: żyj dalej w swojej nienawiści do osób, które nie chcą bawić się dalej w przyjmowanie boosterków hahaha

•  

I bardzo dobrze. Szuria wypierdala. Ja nie wiem jak trzeba mieć najebane we lebie żeby się nie zaszczepić.

•  

@LubieChleb: Nie muszą zdychać z głodu. Można: 1. zaszczepić się, 2. poprosić o zrobienie zakupów osobę zaszczepioną

•  

Ja sam jestem zaszczepiony

@LubieChleb: JESZCZE jesteś zaszczepiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@LubieChleb: Ciekawe kiedy ludzie zaczną mordować polityków?

•  

niezaszczepieni mają zdechnąć z głodu, czy jak?

@LubieChleb: gdyby istniał tylko jeden prosty sposób, żeby tego uniknąć...

•  

gdyby istniał tylko jeden prosty sposób, żeby tego uniknąć...

@durielek2: No, np. nie wprowadzać kretyńskich restrykcji, które w niczym nie pomagają w walce z wirusem, co udowodnił szereg badań.

•  

@Yurusenai: jakie porównania
      Pedofile i piraci drogowi vs szczepieni którzy powinni mieć wyjebongo na innych nieszczepionych no ale jednak nie xD

•  
      x..7 via iOS

0

•  
      x..7 via iOS

0

•  
      x..7 via iOS

0

•  
      x..7 via iOS

0

•  
      x..7 via iOS

0

•  

@LubieChleb: mogliby już wreszcie zrobić ten coming out z powodem nr. 1, ale na to jeszcze trzeba jeszcze troche poczekać kiedy zaczną wychodzić długofalowe skutki - czyli nieprędko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@xp17 dobrze, że piszesz sobie notatki na przyszłość

•  

@oficjalniemartwa dlaczego uważasz że każdy roznosi chorobę tak samo? Jakieś badania? Czy na chłopski rozum bo znajomy znajonego się zaraził od zaszczepionego?

+: Bakuaku
    •  

@Bakuaku jeden z mądrzejszych wpisów i 2 plusy, pierdolenie że chcą nas zaczipować 100+ plusów

No zajebisty wypok xd

•  

@BartekRozdartek

Nie powinni.
      Nieszczepieni kosztują bardzo drogo i przeciążają służbę zdrowia. Hodują też nowe warianty przedłużając pandemię.
      Są szkodliwi, dlatego powinno się ich jak szkodliwych traktować.

•  

@Tranzystor_IGBT Pan chyba spał na biologii a wytyka komuś brak wiedzy bo użył słowa "inteligentne" w cudzysłowie xD

To masz synka powtórkę:
      - bakterie się nie namnażają, tylko rozmnażają
      - wirusy to nie organizmy żywe i się nie rozmnażają :)
      - wirusy się namnażają
      - tak wirusy uciekają systemowi odporności dzięki mutacją, można zatem założyć że naturę stowrzyła ich mechanizmy jako inteligentny

Jasne można to wszystko wrzucić do jednego worka i na chłopski rozum brać.

•  

@xp17 to dlaczego nie zmusić firm farmaceutycznych które już mają szczepionki (oczywiście jeśli taka firma wydała X pieniędzy na badania, to ten X ma być zwrócony, a złożyć się mogą rządy z całego świata), żeby badania były ogólnodostępne. Wtedy każda firma farmaceutyczna mogłaby pracować nad poprawieniem skuteczności szczepionek. Mamy wtedy sytuację win-win. Każdy wygrywa.
      1. Obecne firmy farmaceutyczne które mają szczepionki dostaną zwrot kosztów badań.
      2. Wiecej podmiotów będzie mogło pracować nad ulepszeniem obecnych szczepionek.
      3. Ludzie przestaną się bać szczepionki (bo nikt nic nie ukrywa), a szury zamkną ryja.
      4. Plan chyba idealny który zadowoli każdego, na bank nikt na tym nie straci.

•  

Tak czy siak albo obowiązek i bez szopki albo okradać sklepy i zostawiać wizytywkę że okradasz bo jesteś nieszczepiony

@Loloman: Czego to człowiek nie zrobi ze strachu przed igłą xD

•  

@Filipterka25: Jaki strach przed igłą? Bo nie rozumiem...

•  

@Loloman: A jakie jet inne wyjaśnienie, czemu zdrowy chłop nie chce się zaszczepić szczepionką, której największe ryzyko to złamanie igły?

•  

bakterie się nie namnażają, tylko rozmnażają
      - wirusy to nie organizmy żywe i się nie rozmnażają :)
      - wirusy się namnażają

@valko77: semantyka bez wplywu na wnioski z tego co napisalem.

- tak wirusy uciekają systemowi odporności dzięki mutacją, można zatem założyć że naturę stowrzyła ich mechanizmy jako inteligentny

Po pierwsze: "mutacjom" nie "mutacją". Po drugie: nie można, bo one nie sterują mutacją, nie maja na nią wplywu, albo wystąpi mutacja pozwalająca na przetrwanie w danym srodowisku albo i nie. Nie jest to jakaś wyjatkowa cecha wirusów, bo tym zasadom podlega całe zycie na Ziemi.

•  

@Filipterka25: z dziesiątek powodów?
      1) Brak czasu, a brak zysku - zdrowego chłopa ta choroba nie ruszy tak czy siak (ale starsi ludzie akurat powinni się szczepić)
      2) Aktualnie jej skuteczność jest niska, na nowe warianty praktycznie zerowa
      3) Wraz z nią wprowadzany jest zamordyzm, łamanie praw człowieka itd - brak szczepienia może być pokazaniem że się na to nie zgadza
      4) Kłamanie, oszukiwanie, błędne informacje, manipulowanie danymi by zachęcić do szczepienia - totalne zatracenie zaufania = lepiej jej nie brać.
      I tak długo można wymieniać. Sam wziąłem 2 dawki i więcej brać nie będę i popieram i rozumiem każdego kto jej nie chce. DO tego sam mam w sobie więcej szczepionek niż pewnie 99,9% ludzi, więc cięzko mnie nazwać antyszczepem :D
      Tak czy siak pisanie że to z powodu strachu do igły jest prymitywnym spłyceniem ogromnego problemu (szczepionki nieleminujące roznoszenia wirusa mogą być bardziej szkodliwe niż pożyteczne ze względu na mutowanie wirusa) i widać że nic nie rozumiesz i tyle.

•  

@Tranzystor_IGBT semantyka? Nie, bo to zupełnie dwa inne mechanizmy. Samo czytanie Wikipedii nie wystarczy, żeby tak łatwo wyciągać wnioski, trzeba też mieć jakiekolwiek podstawy wiedzy w danym zakresie.

Zresztą dalej myślisz. Ja nie nazywam wirusa inteligentym, on o niczym nie decyduje. Zgadzam się. Ale gdy spojrzysz szerzej na mechanizm to jest on inteligenty. Tak samo ewolucja, która przywołujesz, jest ślepa i o niczym nie decyduje. Ale jest inteligentna przez swój mechanizm, premiując najlepiej dostosowane osobniki.

Ps. Tylko proszę nie mylić, że wirusy ewoluują, one tylko mutują, bo jak już wspomniałem nie rozmnażają się. Nie są organizmem żywym.

•  

Brak czasu, a brak zysku -

@Loloman: Szczepienie zajmie do półgodziny, a zysk masz taki że wejdziesz do sklepu.

Aktualnie jej skuteczność jest niska

@Loloman: Mniej-więcej 40%, dla mnie sporo.

- zdrowego chłopa ta choroba nie ruszy tak czy siak

@Loloman: To mówisz, że jesteś całkowicie pewien, że jesteś całkowicie zdrowy?

Kilku takich zdrowych chłopów przleeżało z covidem parę ładnych tygodni, no jak kto woli, ja wolę mieć te 40% szans że mnie to ominie całkowicie, a bardzo duże szanse że nie zauważe infekcji.

•  

Tylko proszę nie mylić, że wirusy ewoluują, one tylko mutują, bo jak już wspomniałem nie rozmnażają się.

@valko77: https://cordis.europa.eu/article/id/88720-the-drivers-of-viral-evolution/pl

Patrz, znowu się naukowcy pomylili.

•  

@Yurusenai:Przeciążają ?
      Liczba hospitalizacji w 2020r. była mniejsza niż w 2019r. a w wtedy każdy był niezaszczepiony.

•  

@Filipterka25:

Szczepienie zajmie do półgodziny, a zysk masz taki że wejdziesz do sklepu.
      + dojazdy, umónie się itd - marnujesz czas. A zysk taki że mogę dostać zgodę na zrobienie zakupów? Dziękuje potwierdzasz że właśnie powinno się raczej strzelać do ludzi co "pozwalają Ci wejść do sklepu" a nie brać od nich szczepionki - to zamordyzm i łamanie wszelkich praw, choćby w imię buntu wobec tego nie powinno się szczepić, a sklepy okradać i niech państwo im to oddaje oczywiście.

Mniej-więcej 40%, dla mnie sporo.
      Jak na szczepionkę - kosmicznie mało. Jedna z najgorszych w historii. Do tego jak wyżej - problem mutacji wirusa przez to.

To mówisz, że jesteś całkowicie pewien, że jesteś całkowicie zdrowy?
      Ja tak - przeszedł covida już 2 razy. Ja też się badam itd. Prędzej wymusiłbym profilaktykę i diagnostykę - czyli "zmusił" ludzi do badania się w imię np. tańszego ubezpieczenia zdrowotnego, ale to tyle - niech sami decydują co i jak. A szczepienia obowiązkowe tylko wobec ciężkich chorób i sprawdzonych szczepionek z wysoką skutecznością - tak jak dotychczas było zresztą.

•  

@BartekRozdartek

Chodzi o natłok, nie roczny przedział.

•  

+ dojazdy, umónie się itd - marnujesz czas.

@Loloman: Kurde, wy to zawsze piszecie z jakiejś głuszy gdzie wszędzie daleko?

Jak na szczepionkę - kosmicznie mało.

@Loloman: Lolsą, wolę mieć o 40% mniejsze ryzyko zachorowania za cenę półgodzinnego spaceru i ukłucia, ale jak kto woli. Mówię, strach przed igłą jest wielki.

Dziękuje potwierdzasz że właśnie powinno się raczej strzelać do ludzi co "pozwalają Ci wejść do sklepu" a nie brać od nich szczepionki - to zamordyzm i łamanie wszelkich praw, choćby w imię buntu wobec tego nie powinno się szczepić, a sklepy okradać i niech państwo im to oddaje oczywiście.

@Loloman: xD

Tak samo powinno się szczelać do tych, co wprowadzili sankcję karną za zatajenie przed partnerami, że maja HIV?

Ja tak - przeszedł covida już 2 razy.

@Loloman: Dwa razy bezobjawowo?

•  

@LubieChleb: wystarczy się zaszczepić.

@xp17: znam osobę której po szczepionce grozi wstrząs anafilaktyczny, lekarze odradzają szczepienie, wiek 25l więc zerowa szansa na zgon i hospitalizację. Taka osoba też się ma szczepić?

•  

@Filipterka25:

Kurde, wy to zawsze piszecie z jakiejś głuszy gdzie wszędzie daleko?
      Bez znaczenia - czas to czas, szkoda go i tyle, na coś co mało daje, a wprowadza totalitaryzm

Lolsą, wolę mieć o 40% mniejsze ryzyko zachorowania za cenę półgodzinnego spaceru i ukłucia, ale jak kto woli. Mówię, strach przed igłą jest wielki.
      Znowu prymitywnie i jak debil spłycasz wszystko, bo nie ma żadnego strachu porzed igłą - tak mogą mówić debile co najwyżej - jesteś debilem?. 40% sktueczność w ogólnym rozrachunku może być dla naszej społeczności bardziej szkodliwe niż pomagające. Przykład to np. Choroba Mareka. Dlatego trzeba uważać.
      Masz 0,1% szans jak jesteś zdrowy żew ogóle zauważysz. 0,01% że będziesz miał jakieś problemy. I od tego masz 40% szans że szczepionka Ci pomoże. W skrócie - chuja warta. Masz 40% od super niskiej szansy że cokolwiek Ci będzie. Dlatego jak ktoś ejst stary i schorowany to moze brać, bo ma wtedy 40% z 20% przykładowo.

Tak samo powinno się szczelać do tych, co wprowadzili sankcję karną za zatajenie przed partnerami, że maja HIV?
      Co? Porównanie z dupy i tyle, chyba zbyt... mądry nie jesteś co nie?

Dwa razy bezobjawowo?
      Za pierwszym razem byłem lekko osłabiony, za drugim gorzej (z czego za drugim byłem po 2 szczepieniach, a za pierwszym przed :D), bo bolała mnie 3 dni głowa, co nigdy mi się nie zdarzało. Lekko, ale męczyło bo szkoda było brać tabletki przeciwbólowe bo zbyt częste ich branie nie jest zdrowe (i biorę tylko przy naprawdę mocnych bólach głowy)

•  
      x..7

0

•  

Masz 0,1% szans jak jesteś zdrowy żew ogóle zauważysz. 0,01% że będziesz miał jakieś problemy.

@Loloman: To dziwne, że jesteś zdrowy a mimo to dwukrotnie miałeś objawowego COVID-a
      ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za pierwszym razem byłem lekko osłabiony, za drugim gorzej

@Loloman: Ponieważ za pierwszym razem wirusek coś tam w Lolomanie popsuł, czego nie widac na badaniach i nie wiadomo, czy któraś kolejna iteracja Lolomana nie ubije.

bolała mnie 3 dni głowa, co nigdy mi się nie zdarzało. Lekko, ale męczyło bo szkoda było brać tabletki przeciwbólowe bo zbyt częste ich branie nie jest zdrowe (i biorę tylko przy naprawdę mocnych bólach głowy)

@Loloman: Szczerze? Powracające, silne bóle głowy wskazują że najzdrowszy to nie jesteś.

•  

@LuxEtClamabunt: Oczywiście, zę nie. Nikt jej nie zmusi. Przestań podawać takie anegdotyczne przypadki, bo nie o tym jest mowa.

@xp17: to dlaczego chcesz zabronić takim osobom pójście do sklepu?

•  
      x..7

0

•  

@LubieChleb: ten tweet trochę wprowadza w błąd. Włochy nie zamykają sklepów dla osób niezaszcepionych, a dla osób bez przepustki covid, czyli możesz zrobić test i wejdziesz normalnie. Nie mówię, że to dobra decyzja, ale że ten tweet jest z dupy

•  

@Filipterka25:

To dziwne, że jesteś zdrowy a mimo to dwukrotnie miałeś objawowego COVID-a
      Czemu dziwne? Nawet katar wywołuje reakcję obronną organizmu - tutaj organizm dobrze zareagował, bez żadnych problemów. Szybciutko sobie poradził i tyle. W skrócie - pierdolisz :)

Ponieważ za pierwszym razem wirusek coś tam w Lolomanie popsuł, czego nie widac na badaniach i nie wiadomo, czy któraś kolejna iteracja Lolomana nie ubije.
      O widzisz, ja zinteretuje to inaczej - szczepionki osłabiły mój układ odpornościowy i przyczyniły się do błędnej obrony organizmu przed innymi wariantami tej choroby niż covid sprzed 2 lat - są na to akurat badania, że szczepieni ludzie przechodzą gorzej następne wariacje bo organizm jest osłabiony i oglupiony i naturalne przejście jest znacznie lepsze.
      W skrócie pierdolisz :)

Szczerze? Powracające, silne bóle głowy wskazują że najzdrowszy to nie jesteś.
      O boże. raz na miesiąc czy dwa mnie głowa będzie boleć bo się źle wyśpię, bo ciśnienie, bo milion czynników - POWRACAJĄCE PRZEWLE BÓLE GŁOWY :D
      Weź już się nie kompromituj :D 8 lat nie miałem żadnej choroby która by spowodowała że ominąłbym chociaż 1 dzień życia, od 8 lat jestem idealnie zdrowy i wszystkie badania mam książkowe i nadal tak jest i to lekkie osłabienie nawet nie spowodowało bym musiał cokolwiek inaczej robić. Różnica taka że nie ma co zarażać innych ludzi bo tak nakazuje przyzwoitość i trzeba posiedzieć w domu po pozytywnym wyniku i tyle.

W skrócie - weź się już nie kompromituj - nie obronisz swojej debilnej tezy o baniu się igły i ogólnie jakiekolwiek bo się nie da. Badania, analizy, statystyki są jakie są:
      szczepić się powinni tylko chorzy przewlekle i starzy ludzie, a reszta powinna normalnie funkcjonować, tak było mówione na samym początku i tak powinno się zrobić i byłoby idealnie.

•  

Czemu dziwne?

@Loloman: Ponieważ:

- okresliłeś siebie jako zdrowego,
      - szanse na to, że zdrowy człowiek ZAUWAŻY zakażeniem COVID-19 są jak 1/1000
      - mimo to przechorowałeś go objawowo dwukrotnie

no więc albo jetes podatny, albo to nie był COVID, albo prawdopodobieństwo oszacowałeś do dupy.

są na to akurat badania, że szczepieni ludzie przechodzą gorzej następne wariacje bo organizm jest osłabiony i oglupiony i naturalne przejście jest znacznie lepsze.

@Loloman: Przedstaw je.

od 8 lat jestem idealnie zdrowy

@Loloman: Pomijając raz na miesiąc bóle głowy czy dwukrotny COVID to jest i d e a l n e zdrowie.

szczepić się powinni tylko chorzy przewlekle i starzy ludzie, a reszta powinna normalnie funkcjonować, tak było mówione na samym początku i tak powinno się zrobić i byłoby idealnie.

@Loloman: I to starzy ludzie zapchali respiratory przez COVID, czy może statyści?

•  

@Loloman: Znaczy, że respiratorów nie zabrakło w żadnym momencie?

•  

@Filipterka25: Nie, znaczy że szkoda mi czasu na dyskusję z Tobą, bo takich głupot dawno nie czytałem, a tłumaczyć nie ma sensu 5 latkowi mechaniki kwantowej - mija się to z jakimkolwiek celem, tak samo głupim ludziom tłumaczyć czegokolwiek też nie ma sensu, dlatego dalszej dyskusji sensu nie widzę z Tobą :)

•  

@Loloman: Czyli skoro fakt (zapchanie respiratorów) przeczy tezie, tym gorzej dla faktu.

•  

@Loloman: Czemu antyszczepy są takie kurwa głupie? Was bito za młodu, czy jak?

•  

@Filipterka25: Właśnie dlatego jesteś głupkiem :) Śmieszny nawet jesteś, choć pierdolisz masakrycznie głupio :D

•  

@Loloman: No, ale jak było z tymi respiratorami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętaj, jestes i d e a l n i e zdrowy, tylko dwa razy załapałeś katarek kowidkowy i masz bóle glowy o nieznanej etiologii.

•  

@Filipterka25: Powtórzę - idealnie potwierdzasz swój intelekt :D Pisz dalej, bo ja nie potrafiłbym Cię tak obrazić jak sam to robisz :D

•  

@Loloman: No, ale jak było z tymi respiratorami? Zabrakło, czy nie i PiS kłamał?

•  

@Loloman: No to jak było? Chyba niegroźny COVID, rażący promile populacji by nie posłał pod repsiratory wielu oób naraz, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Loloman: No, ale tak sie kończy dyskusja z szurami, lub gra z gołębiem w szachy - nasra na szachownicę, i będzie twierdził że wygrał

•  

@Filipterka25: No to już niczego głupszego od twoich wysrywów dzisiaj nie zobaczę. Znalazł się lekarz nauk kurwa medycznych - boli kogoś czasem głowa - to nie jest zdrowy! Dowody, badania - na co to komu? Zjeb z 50IQ broniący zamordyzmu tak wydalił na wykopie, to tak jest. Usuń proszę konto.

Zdrowych ludzi NIGDY nie boli głowa :D :D :D Ciebie chyba mamusia wyleczyła z takich problemów lobotomią.

•  

boli kogoś czasem głowa - to nie jest zdrowy!

@Pantokrator: Tak, najpewniej jest albo chory, albo ma jakieś bardzo złe nawyki - radziłbym zbadać chociaż ciśnienie, ale chłopki-roztropki jak mają dwie rączki, dwie nóżki i jeden odbycik to są zdrowi, po co się badać xD

Zdrowych ludzi NIGDY nie boli głowa

@Pantokrator: Pobolewa, ale nie kilka razy do roku.

•  

@Filipterka25: Tak tak, bardzo chory. To się nie zdarza, żeby ludzi czasem bolała głowa, niepodobne, niepodobne!

Pobolewa, ale nie kilka razy do roku.

Jak najbardziej pobolewa kilka razy do roku i nie m w tym nic dziwnego. Swoje genialne wnioski i diagnozy jak zwykle wyciągasz z odmętów dupy, więc jesteś albo jakąś totalną piwniczną spier****ną-trollem, albo medycznie upośledzony.

•  

Jak najbardziej pobolewa kilka razy do roku i nie m w tym nic dziwnego.

@Pantokrator: Jest i to sporo.

Swoje genialne wnioski i diagnozy jak zwykle wyciągasz z odmętów dupy, więc jesteś albo jakąś totalną piwniczną spier****ną-trollem, albo medycznie upośledzony.

@Pantokrator: Ja pierdolę xD

Rozumiem, że tacy jak ty są zbyt tępi by się okresowo badać, ale nie afiszujcie się z tym tak. Tak, DOWOLNY powracający ból/nawracająca sraczka/cokolwiek wskazuje, że trzeba się zainteresować i zbadać co tam się dzieje.

No ale chuj, potem najwyżej przeczytamy o "młodym, zdrowym" co to wziął i umarł, bo miał coś niezdiagnozowanego.

•  

@Filipterka25: Jesteś zbyt głupi, by odróżnić normalne objawy bycia żywym człowiekiem, który pracuje zawodowo i nie zawsze śpi od 23:00 do 7:00 rano etc. od chorób. Nasrane we łbie, hipochondria + bardzo niskie IQ + postawa niewolnika i proszę - diagnozy na dystans, pierdolenie od rzeczy bez podstaw naukowych i faktycznych, popieranie łamani praw obywatelskich, a wszystko to podlane sosem przekonania o własnym geniuszu (ty jesteś taki mądry, więc możesz rozkazywać innym - i nie ważne, ilu ludzi ci powie, że jesteś idiotą, i tak nie uwierzysz). To by było śmieszne, gdybym nie musiał tego syfu czytać...

...a nie, czekaj, nie muszę. I cyk, kolejny pajacyk spływa do szamba zwanego #czarnolisto

•  

Jesteś zbyt głupi, by odróżnić normalne objawy bycia żywym człowiekiem od chorób.

@Pantokrator: xDDDDDDDDDDDDD

> cykliczne nakurwianie baniaka takie, że facet bierze na to prochy
      > "jest zdrowy"
      > le wylew fejs

Nasrane we łbie, hipochondria + bardzo niskie IQ + postawa niewolnika i

@Pantokrator: Wyobraź sobie osiołku, że po pierwsze zarabiam od ciebie więcej, po drugie mam lepsze wykształcenie, po trzecie pomimo zajebiście wielkich czynników mogących wywoływać migrenę (mało snu, po kilkanaście godzin dziennie przed kompem w pracy i DG, praca WYBITNIE umysłowa, wada wzroku, ostre światło które lubię i czytanie po kilkaset stron dziennie) nigdy w życiu nie musiałem brać tabletki "na ból głowy", a kiedy miałem migrenę to nawet nie pamiętam.

Ale jak sobie radośnie wmawiasz, że napierdalający cyklicznie łeb jet oznaką zdrowia to spoko, ZUS zaoszczędzi na emeryturze jak się zawiniesz na srogi wylew.

•  

@Pantokrator: Jeszcze powiedz szurze, że dusisz się w maseczce chirurgicznej, ale mimo to jesteś zdrowy, to już do reszty będzie obraz Polaka wmawiającego sobie zdrowie.

•  

@Filipterka25: Lepsze wykształcenie? Na kierunku "pierdolenie od rzeczy i gaworzenie na wykopie"? Jak ci za to płacą, to gratuluję, widać małpy razem silne :D
      I nikt nie pisal o "napierdalajàcym cyklicznie łbie" skretyniała parówo, nikt poza tobą. Czytasz te setki stron, książki przychodzą do ciebie w ryzach, inni wrzucają je do drukarek, dla ciebie to lektura na odpowiednim poziomie :D

•  

I nikt nie pisal o "napierdalajàcym cyklicznie łbie" skretyniała parówo, nikt poza tobą.

@Pantokrator: Przejrzyj wpisy wyżej.

Tak, jak ktoś odróżnia na swoim przykładzie "lekki" i "silny" ból głowy, a na ten drugi ma zachomikowane dragi to spotyka go to cyklicznie.

PS przy tej mojej hipochondrii w zeszłym roku źle się czułem raz - po pierwszej dawce szczepionki, ale nic to, pamiętaj, jesteście zdrowi, ja hipochondrzę xDDDDD

•  

@Filipterka25: Większość ludzi ma "zachomikowane dragi" w domu - jakiś ibuprom zatoki dla przykładu.
      Zgaduję, że nie jesteś doktorem medycyny, innymi słowy - pierdolisz od rzeczy i w swoim debilizmie, nawet do głowy ci nie przyjdzie, że to, że "ty tak masz" nie znaczy, że twoja osóbka pukająca w debilizm od spodu, to jakiś standard. Popełniasz tak podstawowe błędy poznawcze, że jeśli nie rozmawiam teraz z jakimś gimbem, który wypadł z kołyski o jeden raz za dużo, to XD

Pa.

•  

Większość ludzi ma "zachomikowane dragi" w domu - jakiś ibuprom zatoki dla przykładu.

@Pantokrator: Zapalenie zatok się leczy, a nie wpierdala cukierki xD

to, że "ty tak masz" nie znaczy, że twoja osóbka pukająca w debilizm od spodu, to jakiś standard.

@Pantokrator: xD

Dla zdrowych - standard.

Dla "zdrowych" inaczej - już nie.

•  

@Filipterka25: Stoi za tym autorytet debila - więc to musi być prawda XDDDDD

Podoba mi się również twoja wiedza medyczna - lekki katarek się "leczy" - no oczywiście, najpierw się ustala, który z X wirusów go wywołał, a potem co? No podaj procedurę, jak się to leczy, dzbanie skończony, albo łaskawie wyp.....j. OK? I pokaż koniecznie swój dyplom lekarski.

•  

@Pantokrator: xD

Lekarza to widziałeś ostatnio, jak do wojska wzywali i dostałeś E. Wyobraź sobie, że w dużej części przypadków nie ustala się co dokładnie jest patogenem, bo nie ma takiej potrzeby - większość wirusów przechorujesz bez żadnego specyficznego leczenia, duża część zakażeń bakteryjnych jest traktowana z grubsza tymi samymi antybiotykami, więc nie ma celu badania jaki dokładnie wirusek penetruje nosek Pantokratora.

Dość się nabawiłem dzisiaj z debilami, dobranoc matołku :*

•  

większość wirusów przechorujesz bez żadnego specyficznego leczenia, duża część zakażeń bakteryjnych jest traktowana z grubsza tymi samymi antybiotykami, więc nie ma celu badania jaki dokładnie wirusek penetruje nosek Pantokratora.

@Filipterka25: No to dzbaniku z 50IQ, wskaż, jak jest "leczone" lekkie zapalenie zatok, skoro jak sam kretynie zbolały napisałeś, przechorowuje się je bez żadnego specyficznego leczenia, a jeszcze wcześniej pisałeś, że je je jednak "leczy". Pokazuj ten dyplom lekarza :D
      Dobranoc matołku to ci musiała mamusia mówić, anioł-kobieta, że nigdy nie użyła bliższych prawdy określeń.

Dawno nie spotkałem głupszego, bardziej zarozumiałego i pozbawionego jakiejkolwiek samoświadomości (gaworzenie o tematach medycznych i diagnozowanie przy praktycznie zerowych kompetencjach i wiedzy i bez zdolności poprowadzenia logicznego wywodu) wykopka, to jest jednak wyczyn.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej,

Dziś robimy #rozdajo legalnie dostępnej, alternatywy dla medycznej marihuany! Tak, dobrze czytacie - produkty Green Out® są polecane przez coraz większą ilość klinik konopnych w Polsce, jako alternatywa w leczeniu, w przypadku problemów z dostępnością marihuany w aptekach! Powiecie, przecież CBD nie działa, THC jest nielegalne, więc ten cały Green Out to kolejny pic na wodę, sok dla gimbusów. Otóż nie tym razem.

Należy zauważyć, że dopuszczalna ilość THC w produktach konopnych w Polsce, to 0.2%. W przypadku suszu, wydaje się to skrajnie mało, natomiast w przypadku ekstraktów takich jak Green Out, przy takim stężeniu (legalne 0,2%), otrzymujemy nawet do ~200mg THC w 100 ml produktu. Czy 200mg to dużo? To tyle co w 1 gramie medycznej marihuany bogatej w THC. Jako ciekawostka, warto zwrócić uwagę na badania, które często wskazują, iż spożywane kannabinoidy, przyswajają się ok 4x bardziej niż waporyzowane, przez to że mają inny szlak metaboliczny.

Produkty Green Out®, wzbogacone są dodatkowo profilami terpenowymi, tożsamymi z profilami ich rekreacyjnych, holenderskich i amerykańskich odmian, takimi jak Amnesia Haze, Lemon Haze, Critical czy Sour Diesel.

Z okazji konopnego święta również robimy rozdajo, w którym 15 osób wygrywa darmowy Green Out Fresh Bomb Strong!Wystarczy zostawić plus przy wpisie.

Dodatkowo, dla tych, którzy nie chcą liczyć na łut szczęścia - kod promocyjny -18% na cały asortyment!

KOD RABATOWY: 18OFF

w sklepie https://dutchtherapy.pl

Jeśli chcesz być wołany do kolejnego rozdajo lub promocji w przyszłości zaobserwuj profil.

#greenout #wykopjointclub
    pokaż całość

odpowiedzi (62)

• odpowiedzi (17)

Przepyszny #blackpill z samego rana #p0lka brutalnie o manletach. Facet o wzroście poniżej 180 cm może być uroczy, ale nie przystojny. I do tego woli typ Hugh Jackmana, czyli potężnego sterydziarza z wielki Kutangens #dickpill

Tom Cruise kurwa jest deprymowany przez p0lkę ze względu na wzrost, a nie jakiś mireczek z mordą 6/10. Nie da się niestety rekompensować braków w świętej trójcy, czyli Twarz, Wzrost (wraz z Framem) i Khutaz.

Link do znaleziska https://www.wykop.pl/link/6677983/trudno-uznac-mezczyzne-o-wzroscie-170cm-za-przystojnego/

#przegryw #incel #redpill
    pokaż całość

odpowiedzi (87)