Wpis z mikrobloga

@Surowemienso: nie no bardzo śmieszny screen, ktoś zadaje legitne pytanie, a w odpowiedzi dostaje wyzwiska, tak jakby osobom niebinarnym nie było wystarczająco trudno na co dzień w Polsce i w związku z tym trzeba im jeszcze dowalić szkalowaniem w internecie

powiedz mi, czym takie wyśmiewanie ma się różnić od znalezienia sobie przez grupkę łobuzów kozła ofiarnego w podstawówce i poniżanie go? mnóstwo takich ludzi gnębionych w szkole pisze potem na tagu
@Atx0937: ej, ale to dziabko jest słodkie. Fajny neologizm :) Tylko za bardzo może się kojarzyć z dziabkami (takie narzędzie ogrodnicze).

@Aokx: mnie bardziej zastanawia, kto tworzy tak hiperkretyńskie nazwy jak "pytawka".
powinien iść na leczenie.


@Surowemienso: Tylko leczenie czego? Kategoria chorób psychicznych jest tak samo subiektywna i arbitralnie skategoryzowana jak te stany niebinarne. Nie ma czegoś takiego jak choroba psychiczna. Są dwa stany, albo jesteś świadomy, albo nie. jeżeli ktoś się z tym nie zgadza i czuje jakiś inny stan psychiczny powinien iść... właściwie gdzie? Czyli jednak nie takie proste.
@Aokx: Ja jestem z podlasia np. Mam 34 lata i powiem wam tak za moich czasow to byl chlop i baba a teraz wiecie se powymyslali.
No prosty ze mnie chlop ale to nie przeszkadza wypowiadac mi na tematy o ktorych moj malutki mozdzek nie ma pojecia.
haha, śmieszne, bo wiecie, jak ktoś ma inną tożsamość płciową niż ja to powiem, że chory psychicznie HEHE ROZUMIECIE CHOROBA PSYCHICZNA HUMOR KABARET, ale złoto


@ananasowy: Problem w tym, że wiele z takich osób się zachowuje jakby miały faktyczne problemy ze sobą jak ta dziewczyna, która założyła radę językową do zmiany zaimków, choć to co robią nie ma sensu lingwistycznego. Taki aktywista to z reguły ktoś typu Margot i naturalne, że