Wpis z mikrobloga

Chciałabym delikatnie powiększyć usta, jednak mój mąż nie chce o tym w ogóle słyszeć. Uważam, że jest hipokrytą, bo pokazywałam mu zdjęcia ładnych dziewczyn z powiększonymi ustami i jemu też te dziewczyny się podobały. A mi naprawdę chodzi o minimalne powiększenie, bo mam naturalnie pełne usta, jednak chciałabym żeby były bardziej symetryczne. Co byście zrobili, jakby wasza dziewczyna/żona powiększyła usta pomimo waszego sprzeciwu?
  • 18
@m-k-d: haha, właśnie też tak sobie myślę, że może to zrobię i nie zauważy, bo mój też nie jest zbytnio spostrzegawczy, jeśli chodzi o takie rzeczy
pokazywałam mu zdjęcia ładnych dziewczyn z powiększonymi ustami i jemu też te dziewczyny się podobały


@Laama: bo pewnie były po prostu ładne i chłop przymknął oko na usta glonojada oceniając całość.

Ale wiem że jak baba ma kompleksy to choćby rzeczywiście była piekna to i tak będzie chciała coś poprawić i żadne argumenty nie dotrą. Nawet jak będzie wyglądać jak na foto to koleżanki będą powtarzać że pięknie a ona sama
thewickerman88 - > pokazywałam mu zdjęcia ładnych dziewczyn z powiększonymi ustami i ...

źródło: comment_1643197815PN1E2D3W6KyoDzzJ92LRrp.jpg

Pobierz
@Laama: Lepiej po prostu je skorygować makijażem. Powiększanie ust wychodzi dość drogo, bo jednak ten kwas rozłoży się po roku, a i jakieś super dobre dla zdrowia też nie jest. Jak ktoś faktycznie wygląda paskudnie no to warto zainwestować w różne zabiegi, ale jak się wygląda ok no to lepiej się wyjdzie na urodzie jak się przeznaczy pieniądze na jakieś spa.