Wpis z mikrobloga

Moja mama ma od 10 lat DG. Nie pracuje, znaczy pracuje w domu, jest krawcową. Ma maszyny, materiały, szyję różne rzeczy i sprzedaje na Allegro. Teraz kokosów nie ma, ale bywały sezony (e zimie sprzedaję produkty A, a lecie B), że zima generowała nam miesięcznie do 10k netto, tak! 10k netto stąd rodsice szybko spłacili kredyt

Rodzice da pro PiS. PiS najlepszy, ja #!$%@? tam wiem, w ogóle PiS to krUle. Mówiłem jej, że ten polski ład wyjdzie nam uszami, a szczególnie jej to "nie bo ja to jestem małym przedsiębiorcom, jak będzie gorzej to i innych". No i od miesiąca mi biadoli jak jest źle, jak to teraz państwo zacznie ja "okradać", że jak zarobi X to musi oddać Y, a kiedyś tak nie było. No i nowy ład już nie jest taki fajny...

#pis #nowylad #dzialalnoscgospodarcza
  • 3
@hekktik: ja w sumie nigdy nie byłem za pisem i tym rozdawnictwem, oni ofc zachwyceni. Siostra też zachwycona bo na bombelka dają, ale #!$%@?... Jestem młodszy o 7 lat i obecnie zarabiam więcej niż siostra razem z tym co daje PiS. #!$%@? mnie takie coś. Uważam, że jak chce się mieć to trzeba #!$%@?ć na to, a nie czekać aż dadzą