Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pluśnij "Żyda z pomarańczą" a Roleksy i bogactwo staną się częścią główną Twojego życia Skuhwysynu!
  Gacie Calvin Kleina po 30$ para będziesz mógł wyrzucać do kosza, bo nie będzie się opłacało prać Kuhwo!

  #testoviron #bogactwo #malarstwo #photoshop #sztuka #heheszki #nadtag

  @TwigTechnology DLA PANA TO!
  @2906518 Mówisz masz xD

  pokaż spoiler Poprawiona wersja szyjąca gacie xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Przy okazji "wyczynu" pana prezydenta w postaci podpisania ustawy wprowadzającej recepty na antykoncepcję dzień po, opiszę jak taka sytuacja wygląda z perspektywy kobiety oraz jej partnera. Około roku 2013 zaliczyliśmy sytuację awaryjną - przy porannych igraszkach pękła nam prezerwatywa (tak, pękają nawet Durexy). Powstał problem, bo akuratnie zbliżałam się do owulacji, oboje byliśmy jeszcze studentami, więc nie chcieliśmy mieć dziecka. Dodatkowo do sytuacji doszło poza miejscem zamieszkania. Pierwsze kroki skierowaliśmy do najbliższego lekarza rodzinnego, ale tego dnia nie przyjmował. Następnie udaliśmy się na izbę przyjęć lokalnego szpitala, gdzie totalnie nas olano i nie udzielono żadnych wskazówek. Nie pozostało nic innego, jak wyłożyć pieniądze z portfela (150 zł) i udać się prywatnie do ginekologa. Po gorących prośbach, bo sytuacja jest pilna wciśnięto nas pomiędzy jedną, a drugą umówioną pacjentkę. Kiedy weszłam do gabinetu i przedstawiłam swój problem, pani doktor miała dość kwaśną minę. Szybko zrobiła mi USG i stwierdziła, że lada dzień dojdzie do owulacji (eureka!). Uraczyła mnie tekstem, że powinnam zabezpieczać się inaczej niż prezerwatywą, a jeśli jeszcze raz do niej przyjdę z takim problemem, to założy mi kartę ciąży (?). Po takich uwagach łaskawie wypisała mi receptę na pigułę awaryjną, którą niezwłocznie wykupiliśmy w najbliższej aptece (50 zł). Nie było żadnych badań, dokładniejszego wywiadu, czy czegokolwiek innego co wymagałoby wizyty u lekarza. Generalnie cała przygoda kosztowała nas 200 zł i sporo nerwów. Na publiczną opiekę zdrowotną nie mogliśmy liczyć. Wszystkim, którzy obecnie znajdą się w takiej sytuacji, życzę powodzenia. Podziękujmy panu prezesikowi i jego betonowej partii oraz elektoratowi.
  #antykoncepcja #seks #zwiazki #bekazpisu

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  pokaż całość

  odpowiedzi (377)

 • avatar

  Przejeżdżałem właśnie w #krakow koło sklepu CHEMIA Z NIEMIEC xD Trochę #wtf, ludzie serio coś takiego w 2017 roku kupują czy ktoś się obudził z 25 letniego snu? xD Rozumiem jeszcze jak widzę tego typu sklepik w zapadłej kamieniczce, prowadzony od 30 lat przez jakiegoś zatrzymanego w czasie dziadka, ale ten wyglądał na dość nowy, we względnie nowo wyglądającym budynku i dobrej lokalizacji, więc pewnie koszt wynajmu niemały.
  Swojego zdjęcia nie mam, bo prowadziłem, a znalazłem w necie tylko poniższe z otwarcia od tyłu sklepu. Od frontu wygląda to teraz dużo komiczniej, bo napis "chemia z niemiec" jest na prawdę spory, pstrokaty i typowe #januszedesignu , a na dodatek pod nim nie dużo mniejszy "MAMY FIDGET SPINNERY" czy coś w tym stylu xD
  #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)