Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ktoś mi wyjaśni co tu się teraz stało, może źle zrozumiałem czy coś. Zadzwoniłem do jednego warsztatu wymieniajacego szyby. Powiedziałem, że szyba z czujnikiem okrągłym itd

Oddzwania babeczka i mówi że no szyby bardzo drogie, że zielona z czujnikiem to cena 720, następnie dodaje, że mają też solaryczną przecenioną i ona mnie wyniesie 600 ziko

Już w sumie zdecydowany jestem bo solaryczna jest podobno bardziej polecana do tego czujnika, pytam jeszcze o cenę wymiany, a ona mi mówi, że to już cena z wymianą xd

I teraz nie wiem co mam myśleć, czy mam się cieszyć, że mam szybe solar z czujnikiem za 600 ziko z wymianą czy może babeczka coś pokręciła i może to jest solar ale bez czujnika, albo uzywany solar z czujnikiem(co by w sumie i tak nie było takie złe) czy może nie zauważyła ona jedynki z przodu i tak serio to będzie 1,6k xd

Powiedziała, że mam się jeszcze w poniedziałek przypomnieć więc zobaczymy i w sumie teoretycznie w środę będę miał wymienioną szybę

Najlepsze jest to, że pięć minut wcześniej dzwoniłem do innego warsztatu i oni mi proponowali zwykłą szybe bez czujnika, bez solaru za 700 xd

#samochody
  • 7