Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy kobiety lubią seks analny?

Jest to temat poruszany najczęściej przez mężczyzn i przez nich dyskutowany, a niestety bardzo rzadko można trafić na opinie kobiet na ten temat. Nie mam tu na myśli młodych i niedoświadczonych dziewczyn, które może i bzykają się na potęgę z kim popadnie, ale w rzeczywistości dopiero poznają swoje ciała i swoją seksualność, bo nie potrafią jeszcze czerpać pełnej fizycznej i psychicznej przyjemności ze stosunku. Przez to często nie są na przykład w stanie osiągnąć pełnej satysfakcji nawet z klasycznego stosunku i zwyczajnie nie dochodzą.

A zatem drogie panie: lubicie anal? Mam też na myśli czerpanie z tego przyjemności dla siebie, także tej fizycznej, a nie jedynie podejście "robię to, żeby sprawić przyjemność mojemu chłopakowi". Dodatkowo, już bez względu na odpowiedź - jak myślicie, jak to wygląda procentowo? Jaka część kobiet może lubić seks analny?

Jeżeli wasza odpowiedź brzmi "tak" to jak w skali 1-10 oceniacie doznania, lub jak porównujecie je do stosunku klasycznego? Macie potem jakieś dolegliwości? Musicie jakiś czas dochodzić do siebie?

Wiem, że to wykop ale liczę na kulturalną i merytoryczną dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°) chętnie poznam nowe spojrzenia na ten temat i przeczytam więcej opinii.

Jeżeli zamierzasz napisać komentarz w stylu "DUPA JEST OD SRANIA, TO GEJOWSKIE, KAŁ, KREW, GÓWNO, W DUPĘ LUBIĄ TYLKO KRYPTOPEDAŁY!!!1" to proszę daruj sobie i scrolluj dalej, to nie jest wątek dla Ciebie.
#seks #sex #zwiazki #rozowepaski #anal

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f5aa0b99f26e000a5d043a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, lubię. To moja ulubiona forma seksu. Prawidłowy anal nie boli, ale wymaga to cierpliwości, zaangażowania i zaufania. Serio kobiety tez mogą lubić seks, eksperymenty, a nawet anal. Doznania przy analu są silniejsze, orgazm intensywniejszy. Nie, nie mam żadnych dolegliwości, bo po prawidłowym analu nie ma żadnych dolegliwości. Edukacja seksualna jest na tragicznym poziomie. Polecam profil na Ig kasiacoztymseksem
@esquina: @lol_cat: że jak? Tu nie chodzi o ból ani żadną prostatę, w ogóle seks analny nie powinien boleć, o ile ktoś tego nie życzył sobie takiego właśnie efektu ( ) Jak się to robi świadomie i z przygotowaniem, to nie trzeba "dochodzić do siebie" i nie ma przy tym żadnych dolegliwości...

@AnonimoweMirkoWyznania: trochę bez sensu pytanie, bo to jakby pytać czy mężczyźni lubią hamburgery. No jedni
FikuśnyKangur: moja dziewczyna się wzbraniała rękami i nogami przed analem bo była przeświadczenia, że baby nie mogą odczuwać z tego przyjemności. kiedyś po pijaku jej włożyłem palec w dupę, i później dała się namówić na anal. Mówiła że jest spoko i przyjemnie, ale za dużo z tym #!$%@? (płukanie dupy i takie tam) i raczej w to nie brnęliśmy dalej

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
WybitnyJegomość: Ja lubię anal, ale tylko wtedy kiedy zabawiam się sama. Zabawki erotyczne sa większych rozmiarów niż typowy rozmiar przyrodzenia w Polsce.
Kiedy partner ma mniejszy rozmiar niż norma, to kobieta czuje się wtedy jakby robiła kupę, serio. Nie jest to ani trochę przyjemne.
Dodatkowo nawilżenie jest bardzo ważne, bo inaczej można sobie zrobić kuku. Skóra może popękać i krwawić.
A co do innych różowych to myślę, że nie chcą próbować
@greenbong: tak jak @Krabonara napisała, kasiacoztymseksem na ig, no i jej aplikacja, gdzie ma cały rozdział o seksie analnym. Poczytajcie sobie razem, może ją to zachęci. A główna zasada jest taka żeby nie pchać od razu penisa na siłę. Tylko użyć lubrykantu i zacząć powoli, delikatnie np. od włożenia palca. Są też zestawy korków analnych i można zacząć od najmniejszejszego. A jak jej się w ogóle nie spodoba to też nie