Wpis z mikrobloga

Drodzy,
w sprawie pytań ogólnych i o konfiguracje proszę używajmy tagów #pcmasterrace #komputery czy też #skladamkomputer.

Mam na co dzień mnóstwo pytań od osób, które tylko chcą potwierdzić słuszność swoich wyborów albo po prostu uzyskać darmową poradę ekspercką. Takie sprawy, co ciekawe zabierają mi większą część czasu, który inaczej przeznaczyłbym na swoich klientów, którzy najpierw składają zamówienie. Dlatego wolałbym nie pełnić roli eksperta, na tagach mamy ich odpowiednio dużo. Całkiem szybko można rozpoznać takie rozmowy, które nie zakończą się finalizacją transakcji. Po prostu wszędzie jest jakiś odsetek takich osób. Dlatego z góry wybaczcie mi, jeżeli czasem odpowiadam na szybko lub zdawkowo. Po prostu już teraz mam za dużo tego typu petentów i chciałbym skupić się na swoich obecnych lub przyszłych klientach i ich problemach.

Raczej prędzej niż później przestanę mieć możliwość odpowiadania na wszystkie zapytania (,).

Innymi słowy - mogę nie być w pełni dla was dostępny przed oficjalnym złożeniem zamówienia.

#majk3lskladapcty
  • 7
@majk3l: ostatnio widziałem 250 za teleporadę, podobno w Warszawie pod 300 już podchodzą. A trwają różnie.

Nie wiem, jeden z moich nauczycieli za 0,5h pomocy zdalnej życzy sobie 69 ( ͡° ͜ʖ ͡°) zł.
@majk3l: Jak wygląda u Ciebie zakup kompa?Masz jakis sklep(jak tak to daj link to lookne sobie cenny itd.) czy to bardziej na "twarz" jest.Pytam bo pewnie bede musiał dokonać jakiegoś zakupu w tym roku i sie zaczynam rozglądać za sklepami i ogólnie tym co wart wziąć
@mwss: hej, wystawiam na allegro, dla Twojego bezpieczeństwa! Przy czym to już po ustaleniu pożądanej konfiguracji i ceny. Zawsze wychodzi co najmniej korzystniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zatem zapraszam na PW.
@mwss siema. Pozwolę się "#!$%@?" w rozmowę. Brałem pc u majkela. Mega obsługa, skromnie dodam, że cały zestaw wyszedł mnie mniej jak choćby na morele... Dodatkowo dorzucił parę gratisów więc polecam