Wpis z mikrobloga

Moje znalezisko z artykułem o masowych grobach w kościele w kanadzie zostało usunięte pod pretekstem manipulacji...

https://www.wykop.pl/link/6489479/masowy-grob-ze-szczatkami-215-dzieci-w-kanadzie-to-klamstwo?/

Jako uzadnienie przypięte zostaje komentarz R187, (ps. który to już raz moderacja usuwa znalezisko powołując się na jego komentarz, neuropka? @nKb to Ty?)

Nawet R187 pisze że jego post dotyczy znaleziska z tytułem "Masowe groby groby dzieci odbieranych Indianom w Kanadzie okazały się puste".

powołując się na dwie frazy:

The exhumations have not yet begun and no remains have obviously been found.

not a single shovel-full of dirt has been excavated from the site in question


@a__s @wykop

Możecie mi powiedzieć w jaki sposób moje znalezisko to manipulacja skoro w artykule piszę dosłownie to, o czym pisze R187?

jak dotąd żadnego dowodu i nie potwierdzono żadnych zwłok.

"W ciągu siedmiu miesięcy od opublikowania tej szokującej wiadomości nie znaleziono ani jednego ciała" - pisze Davidson i dodaje, że w miejscu rzekomego odkrycia szczątek nie wbito jak dotąd ani jednej łopaty, by dokonać szczegółowych badań.


#konfederacja #afera #4konserwy #bekazlewactwa #ciekawostki #moderacjacontent
  • 24
Niestety ale żebyś się nie przeliczył też zgłaszałem takie znaleziska które okazały sie kłamstwem i manipulacją. Te lewej strony zawszeeeee zostawały odrzucone a potem moderacja nie odpisuje na odwołanie :D


@wykopek132: Toż ja to wiem, ale zbieranie dowodów hipokryzji to takie hobby. Jak np. w przypadku synonimu fiuta, który według moderacji raz jest obrazą (słowem wulgarnym), innym razem nie jest. (wyłapałem za nie miesięcznego bana, ale inni jak widać mogą go
H.....0 - > Niestety ale żebyś się nie przeliczył też zgłaszałem takie znaleziska któ...

źródło: comment_1643985583pdrGccwFW4HcVGbTZvWKdn.jpg

Pobierz