Wpis z mikrobloga

Po niecałych 120h wpadła platyna w AC: Valhalla.
Porównując do Origins i Odyssey ta część zdecydowanie najlepsza. Na plus brak walki statków na wodzie która w poprzedniej części mnie męczyła. Klimat wikingów :-) konfrontacja wiar i końcówka gry.
Główne misje w regionach też świetnie pomyślane - z wątkiem głównym nie można się nudzić.
Jak na sandbox w moim odczuciu mocna 8 na jak ktoś kupił to wydanej kasy na pewno nie żałował.
Teraz pora na oczekujący od ponad 1,5 msc The Last od Us Part 2, pierwsze podejście.

#ps4 #assassinscreed #assassinscreedvalhalla #thelastofus2 #platyna
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiHau3: Ja jakiś czas temu przeszedłem Origins na 100% z platyną. Teraz gram w Odyssey i jakoś połapać się nie mogę w tym wszystkim.

Origins było przyjemniejsze o wiele. Niby jestem na początku tego Odyssey, ale w takim Origins to od początku mnie historia wciągnęła, a tutaj jakoś tak średnio jest.

W Odyssey średnio mi się podoba limit czasowy misji i tak jakby ich generyczność, że cały czas się coś znowu
@Masterpolska94: Odyssey nie ma pomysłu na siebie. To takie "weźmy Origins, ale dajmy większy świat, więcej misji, więcej broni, więcej zbierania, więcej opcji, więcej bitew na morzu, jeden wątek fabularny? nie, dajmy trzy" i cóż wyszło? Próbowali zrobić własny system nemezis - nie wyszło, nie działa. System wojny? nie wyszło, nie działa. Misje poboczne? Valhalla ma je krótkie i szybkie, Origins ma dość mocno fabularne, a Odyssey? Zabij 10 polemarchów w
@starplatinum @Masterpolska94: misje które mają szare ikony na mapie oraz te z tablicy jak i te błękitne na czas są generowane automatycznie w nieskończoność, więc ich przechodzenie nie pcha Cię do 100% gry a daje tylko expa i hajs, więc najlepiej je zignorować i robić tylko te złote oraz błękitne podpisane jako zapomniane greckie mity, te zadania są 300x ciekawsze niż w takim origins