Wpis z mikrobloga

Ten moment gdy ex, która potraktowała mnie jak ścierwo zrywając ze mną w nowy rok na zagranicznym urlopie, raptem odzywa się z prośbą o pomoc w sprawie związanej z wykonywanym przeze mnie zawodem xD

Nie da się opisać skali mojego zażenowania i rozczarowania tym jaką osobą w tej chwili okazała się być. Jednocześnie ogromna satysfakcja bo czarno na białym widzę, że straciłem kogoś kto ma zerową empatię i inteligencję emocjonalną. Wyobrażałem sobie 100 razy, że gdy się do mnie odezwie to jeszcze raz wszystko jej wygarnę, ale ostatecznie wybrałem całkowite zignorowanie jej wiadomości, wystarcza mi sam fakt że pokazała swoją prawdziwą twarz.

#rozstanie #milosc #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 16
Wyobrażałem sobie 100 razy, że gdy się do mnie odezwie to jeszcze raz wszystko jej wygarnę, ale ostatecznie wybrałem całkowite zignorowanie jej wiadomości, wystarcza mi sam fakt że pokazała swoją prawdziwą twarz.


@Kosmiczny_pies_Kazak: Takie ignorowanie da jej większy bół dupy niż kręcenie afery od nowa. Wyszłoby, że ciągle to przeżywasz a teraz wychodzi, że jesteś chłodnym skurczybykiem który o sprawie zapomniał. Takim wiesz- o którym laski piszą w opisach na tinderze.