Wpis z mikrobloga

@drgamidyga: Wiec tak, mam koparke 355mh/s i w tym dwie karty dokupione na premierze chyba w sierpniu i sa to RX 6600 XT z 3 wentylatorami, kazda robi po 32mh/s, teraz pytanie czy ty masz inwestowac... ciezko powiedziec... jak ja kupowalem koparke 03.2021 to wszyscy mowili ze ETH przechodzi za tydzien na PoS i ze sie nie oplaca.. a ja i tak kupilem.. jak narazie to koparka splacona i robi dalej...
@drgamidyga:
Dlaczego tak? bo rynek mówi, żeby nie wchodzić. Kiedy będzie lepszy moment, żeby kupic karty? Jak wszyscy będą wracać? XD Jedyne co - ja trzymam rękę i ucho na pulsie, bo karty może się udać trochę taniej kupić. Ale nie będę czekał długo.
@Lukilein: O właśnie, tak samo myślę, jak będzie PoS to uciekam w co innego.
Chce wykorzystać fakt, że prąd mam za frajer, pozatym wolę wydać całą wypłatę i żyć za 500zł miesięcznie niż #!$%@?ć na głupoty, tak to mnie będą trzymały karty graficzne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drgamidyga: jak juz je kupisz to pamietaj o ustawieniach w msi Afterburn..., wtedy robia 32mh/s przy 45 Stopniach... powinny leciec latami bez problemow.. moje RTX daja 63mh/s ale tez grzeja sie do 60 stopni..
@drgamidyga: nie ma znaczenia LHR bo masz Unlock a i tak ceny kart odzwierciedlają mnie więcej zarobki nimi w eth (plus jakiś tam bonus jak w 3070 vs 3060ti)

3060ti chyba wychodzi najlepiej i może nie spadnie tak jak amdki
@drgamidyga: do 74% tak.

Ale to nie ma znaczenia, ceny kart odzwierciedlają ich wartość w zarabianiu crypto.

3060ti robi ~43 MH ETH (to jest z ~74% unlock, bez unlocka ~30)
3070 też koło 43 MH ETH, ale GPU ma lepsze i w crypto które jest kopana na GPU ma lepsze wyniki

odpowiedni miner sam wykrywa LHR i próbuje go ominąć (np. t-rex), obecnie tylko na 3080 12GB nie ma jeszcze unlocka,