Wpis z mikrobloga

Blok Pod Napięciem In-Depth Tour

Witam grupę w ten sobotni poranek! Jak widać panuje odwilż, dlatego prosiłem o zabranie peleryn i parasolek. Buty nieprzepuszczające wodę będę również wskazane. Prowiant dzisiaj zbędny - wszak pod nosem mamy ten oto amerykański bar z szybkim jedzeniem oraz Żabkę, standardową usługę każdej nowej pato - i nie tylko - inwestycji we współczesnej Polsce.

Dzisiaj przyjrzymy się szeroko komentowanemu nowotworowi z ubiegłego roku, którą nagrodziłem Betonowym Laurem Dewelopera im. Jacka Majchroskiego za rok 2020. Jest to jedyny znany mi przypadek, gdzie bloki wybudowano między linią wysokiego 110kV, tak aby mieszkańcy mogli suszyć na nich pranie za pomocą specjalnych wysięgników a ich dzieci robić eksperymenty z jarzeniówkami na fizykę. Oczywiście nie muszę wspominać, że mieszkania były wykupione na etapie wizualizacji? Chodźmy to zobaczyć na własne oczy.

#zlotawolnoscdeweloperska
#nowahuta #krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Blok Pod Napięciem In-Depth Tour

Witam grupę w ten sobotni poranek! Ja...

źródło: comment_16446503680TckgptXUCqSRDtbB3hPzR.jpg

Pobierz
  • 247
Zwiedzanie zaczynamy od strony ul. Andersa. Od początku w oczy rzuca się dużo niuansów tej lokalizacji, m.in. dbałość o znajomość bieżących cen paliw; ponadto z okien można liczyć przejeżdżające samochody. Dla zaawansowanych miłośników motoryzacji istnieje także możliwość rozpoznawania samochodów po dźwięku silnika: diesel to, czy benzyna? (również przy zamkniętych oknach).
DerMirker - Zwiedzanie zaczynamy od strony ul. Andersa. Od początku w oczy rzuca się ...

źródło: comment_1644650446ZsaVaqdsNISviPGnn8XE0Z.jpg

Pobierz
Poza Żabką, parter mieści publiczny żłobek. Jest on porządnie oklejony tapetą uniemożliwiającą podglądanie dzieci przez osoby niepowołane. Natomiast z wewnątrz również niewiele widać, z resztą, które dziecko chciałoby się patrzyć cały dzień na nasyp lub srebrnego Fiata Stilo? Ja takich dzieci nie znam.

Dla chętnych i spostrzegawczych: proszę liczyć zewnętrzne miejsca parkingowe, start!
DerMirker - Poza Żabką, parter mieści publiczny żłobek. Jest on porządnie oklejony ta...

źródło: comment_1644650461JsG66biCwFk3AMkvsDl57E.jpg

Pobierz
Widok zza ulicy na bohatera dzisiejszego odcinka i ruch uliczny, który tutaj jest natężony od siódmej do dwudziestej. Dziękuję wszystkim za udział w wycieczce, wiem, że było ciężko znieść oglądanie takiej szkarady. Myślę, że już zaczynamy rozumieć, czemu nigdy nie dogonimy Europy pod względem jakości w urbanistyce.

DerMirker - Widok zza ulicy na bohatera dzisiejszego odcinka i ruch uliczny, który tu...

źródło: comment_1644650722ZXe5bUpwu4EqzWvIK9gXd1.jpg

Pobierz