Wpis z mikrobloga

Tomasz Terka to przykład na to, ze społeczeństwo nienawidzi ludzi którzy sięgają wyżej niż ich poziom genetyczny.
Próbował być jak normik z przeciętnymi genami co wzbudzało odrazę w mozgach normikow, którzy natychmiast chcieli go sprowadzić do roli która odpowiadalaby jego genetyce i naprawdę sporo robili żeby to osiągnąć.

Gdy genetyczny przegryw próbuje zachowywać się jak ci wyżej w hierarchii natychmiast normiki(często ci sami dający normickie rady) zaczynają mu rzucać kłody pod nogi. Mniej świadome jednostki uważają ze zachowanie przegrywów jest przyczyną ich problemów podczas gdy jest ono tylko przystosowaniem do życia w wrogim im społeczeństwie.

#przegryw #terka #przemyslenia #przemysleniazdupy #normictwo #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #rozwojosobistyznormikami #psychologia

taguje, bo ich tez można pod to podciągnąć
#przemcel #sebcel #wszechstronnymistrz
o.....i - Tomasz Terka to przykład na to, ze społeczeństwo nienawidzi ludzi którzy si...

źródło: comment_1644847531sQHAxRBVQwNl3I2Banun6o.jpg

Pobierz
  • 21
@olaf_wolominski: Normiki ludzi takich jak Tomasz Terka mają w głebokim poważaniu, bo są zajęci swoim wlasnym życiem. Tacy ludzie wywołują raczej niechęć u życiowych frustratów, którzy poprzez dowalenie komuś mogą poczuć się lepiej. Jak dokładnie było w przypadku Terki nie wiem, gdyz nie śledziłem całej tej afery, ale wymienieni przez Ciebie przemcel i sebcel sa dobrym przykładem, bo to głównie część bywalców świętego tagu cisnęłą i ciśnie sobie z nich beke.
@ropemaxxer: aż musiałem sprawdzić kto to, bo nigdy o nich niesłyszałem. Udało mi się tylko z mradziszewska, bo o tej drugiej nie jestem w stanie znaleźć nic. Wychodzi na to, że to jakas instmodelka, która w mało elegancki sposób drwiła sobie z przemasa. Nazwanie jej największym publicznym hejterem to imo spore nadużycie, tym bardziej, że to on inicjował kontakt. Pisząc poprzedni komentarz miałem raczej na myśli ludzi, którzy w żaden sposób
@olaf_wolominski: gość nagrywał mega krindzowe filmiki, sam mam wysoki poziom tolerancji dla żenady, ale nawet mnie gość irytował. Reszta pisze, że to przgrywy z czanów gnębily, czyli ogólnie ludzie którzy mają za dużo wolnego czasu i ogromne kompleksy oraz potrzebę dowartościowania się kosztem drugiej osoby.

To nie jest aż takie proste że masz XX materiał genetyczny to albo się kwalifikujesz albo nie xD

Tzn w pewnym sensie tak to działa, ale
@olaf_wolominski: Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż Tomasz Terka nie istnieje. To nie jest żaden troll czy #!$%@? pasta - Tomasz Terka na prawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież nagrał tyle filmów, ma konto na facebooku, dlaczego miałby nie istnieć? Terka jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki