Wpis z mikrobloga

Tak tu sobie żartujemy z frywolności naszych witaminek, a może teraz czas na ciemną stronę tej "zabawnej" historii.
Postawmy się w roli narzeczonego. Prawdopodobnie gość dosyć dziany, a zatem szanowany w swoim środowisku skoro wysłał żone po sukienkę aż do Budapesztu.
I teraz akcja. Jego przyszła żona oddaje się śniademu mężczyźnie, a temu romansowi przygląda się jego własna matka...
Ja #!$%@?, chłop dostał takiego soccer kicka od życia, że aż mi go szczerze żal...

#logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #zdrada #przegryw
ChamskoCytuje - Tak tu sobie żartujemy z frywolności naszych witaminek, a może teraz ...

źródło: comment_164486713780atGMsgqdKPVgRjITaH3v.jpg

Pobierz
  • 43
@ChamskoCytuje:

Prawdopodobnie gość dosyć dziany, a zatem szanowany w swoim środowisku skoro wysłał żone po sukienkę aż do Budapesztu.


I prawdopodobnie z niższej ligi niż jego narzeczona. No sorry, ale jak jesteś bogaty i interesuje się tobą dziewczyna z wyższej ligi, to oczywiste, że nie chodzi o twój charakter.
@Speechless: Bronię, bo uważam, że każdy ma prawo kochać kogo chce, być z kim chce i robić sobie z kim co chce. A wykopków boli, że kobieta uprawia seks, tylko że nie z nimi. (,) A historii żadnej nie mam, bo akurat takie klimaty mnie nie kręcą, moją matke tym bardziej ¯_(ツ)_/¯
@betteroff: Prawo to miał narzeczony tamtej babki nie być oszukiwanym. Jak chciała się puszczać to mogła nie mydlić oczu małżeństwem typowi. A głośno o tym jest nie dlatego, że wykopki nie ruchają tylko dlatego, że cała ta sytuacja jest przekomicznie steoretypowa i normalizuje takie zachowanie w tv, plus moderacja robi cyrk z usuwaniem tego. Bez zdradzania też każdy ma prawo kochać kogo chce, być z kim chce i robić sobie z
@Speechless: A gdzie była w ogóle mowa o zdradzie? Równie dobrze mogli sie wymienić kontaktami, ona zostawić narzeczonego i pójść do tego drugiego? Nadpisujecie sobie scenariusze żeby wam pasowało do tezy, że "p0lki to #!$%@?”. Już nie mówiąc o tym, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to fejkowa sytuacja dla wzbudzenia kontrowersji, co sie jak widać udało, i podbicia oglądalności. I dobrze, że moderacja to usuwa
@betteroff: Jasne mamuśka wymieniała się numerami, wróciła szybko do kraju odwołać ślub i z powrotem do Budapesztu poskakać na maczugę czego owocem jest dziecko XD teraz będziecie udawać, że to fejk historia mimo, że laska później opowiadała o tym więcej bo wam tak wygodnie. A usuwa to taka sama laska jak ty, wykopowa zbożowa hipergamiczna p0lka. Razem będziecie bronić puszczalstwa bo dobrze więcej, że skłonne jesteście do tego samego.